Ferdek07

Przyszłość produkcji mleka w Polsce

Polecane posty

Gość   
Gość

Ciekawie to właśnie będzie. Ale najciekawsze jest to co bedzie gdy Tusk zostanie 3 raz premierem (co jest niemal pewne.) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stan1122    0

No i h.j , oddaję mleko do Mlekovity i podejrzewam że trzeba będzie przeniść sie do mleczarni produkującej proszek dla arabów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo1970    51

Jeżeli cena mleka spadnie to będzie obniżka we wszystkich mleczarniach nie ważne co produkują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

zbliżają się wybory do europarlamentu pokażmy ..... gdzie ich miejsce wszyscy są siebie na czele z PSL a ostatnie przemówienie Piechocińskiego udającego niewiniątko mnie wku.... chyba od jest w rządzie i jego głos też się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Mleczarni jest kilkadziesiąt więc świat się nie zawali gdy jednej ograniczą rynek zbytu.

 

Tyle, że mowa o największej w Polsce i jak ona obniży cenę skupu, to inne też mogą, nawet bez konkretnego powodu.


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To chyba logiczne ? Moja mleczarnia OSM Sierpc też do Rosji sprzedaje sery . Cóż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

machanie szabelką polityków polskich wychodzi....niemcy, francja, anglia wycofały się politycznie a nasi krzyczą...i słit focie na majdanie robią :) Nasuwa mi się jedno stwierdzenie-"Czemuś biedny?boś głupi.Czemuś głupi?boś biedny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak . Chwalę sobie współpracę z tą mleczarnią . Teraz 11-12 będzie wypłata ,to się zobaczy czy już w dół czy jeszcze nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mleczarni jest kilkadziesiąt więc świat się nie zawali gdy jednej ograniczą rynek zbytu.

 

 

Nie ma to jak jedność rolników :D Zrozum ze to dopiero początek. Mlekovita jest pierwszą mleczarnią a reszta poleci jak kostki domina. Nie martwcie się dostaniemy wszyscy po równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Puki co cena za mleko chyba sie stabilizuje i niech tak pozostanie jak najdłużej.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszek25    1

kto ich kur... wybrał? banda patałachów zamiast bronic swojego interesu walcza o bande ktura bestialsko mordowała naszych. czemu niemiec francuz czy inny z zachodu sie wycofał tylko my mamy zawsze wygurowane ambicje pan tusk pan sikorski zbawcy narodu zamiast na swoim podwurku uporzadkowac bałagan polecieli na ukraine czego tam sie pytam czego? no i mamy a zaraz zniosa kwoty kolejna obnizka i pytam sie jak zyc panie premierze jak zyc... a on i tak to w d*pie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj