mx_racer

Members
 • Ilość treści

  1182
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Komentarze zdjęć napisane przez mx_racer

 1. Kukurydza

        7

  nic nawet kropelki no ostatniej nocy lekka mżawka ale to jak ksiądz kropidłem więc tego nawet nie można liczyć jako deszcz. Podlasie powiat Siemiatycki

 2. Autosan D-47

        11

  to po środki to ceownik czy profil? widzę że da się odkręcic chyba. trochę lewarkiem trochę młotkiem i powinno bez problemu pojsc. lub odkręc połoz na betonie i próbuj naciskać turem.


 3. u mnie stało się to jak odczpiłem ciągnik wszystko było dobrze a po ponownym zaczepieniu zaczeły się cyrki więc sensor chyba tak by się nie mógł zepsuć ale podłanczałem wagę z innego aku i też to samo więc raczej też nic z zasilaniem. Nie mam pojęcia narazie liczę że samo się naprawi tak jak i samo się popsuło 🤪


 4. kable od sensorów idą do puszki i są przykręcone normalnie na wtyk do niej. odkręcałem te wtyki każdy z osobna. puszki się raczej nie rozbiera bo nie ma tam żadnych śrub a z jednej strony jest zalana jakąs gumą. stawiałbym na wyświetlacz jednak bo nawet jak odlacze wszystko to albo pokazuje kreski albo odlicza a powinien chyba normalnie pokazywać zero bez sensorów.


 5. odpinałem na wszystkie sposoby i tak dzieje się co chce nawet jak wszystkie odepne to raz są tylko kreski raz coś tam pokazuje i ciężko dojść ładu o co to chodzi. Kable wyglądają na całe nie rozwijałem ich bo są w szpule zwinięte pod wozem ale wątpie że mógł się któryś przetrzeć bo są spięte tak że są sztywno a i kabel od wyświetlacza jest w grubym peszlu. Jeszcze jest ta puszka gdzie łaczą się sensory i zasilanie do wagi ale z tego co patrzyłem to jest to nie rozbieralne więc tam nie zajrzę nawet.


 6. odpinałem nic to nie zmienia. Waga jak ustawie na zero to sama liczy do góry przy pustym lub w na minus zależy od humoru a teraz pokazuje już tylko kreski przewody przejrzałem niby całe


 7. kto to naprawia i jakie są objawy uszkodzonego sensora. U mnie waga zaczeła szaleć sama dodaje sama odejmuje a teraz pokazuje już tylko paski ktoś wie w czym problem?

 8. Łąka

        16

  ja w tym roku liczę na 4 bo 1 zebrany tydzień temu a zawsze to było koniec maja. u nas zielono już ale przydałby się deszcz żeby nawóz rzucić .


 9. u mnie gorzowska w tamtym roku oddała chyba 7 bel z hektara po McHale. Fakt wcześnie była koszona mogła by z tydzień postać ale no to co by tam narosło dajmy na to te 12. Z traw wieloletnich zbierałem po 18 z ha.


 10. u mnie w metal fachu w środku gdzie chodzi obornik też jeszcze farba nie wytarta dobrze i nie ma rdzy rozrzutnik z 2012 roku rocznie ok 120 rozrzutników wywozi. za to od zewnątrz to masakra rama jako tako dobrze się trzyma ale burty od spodu gniją a najgorzej to gilotyna już nawet dziury się robią jak młotkiem pukne.

 11. Weidemann T5522

        399

  no do jazdy po twardym beton, kostka, ładowanie paszowozu obornika to da rady ale wjechać nią w błoto? raz że nie te opony dwa mały prześwit odrazu zawisnie trzy mało koni. ale gratuluję niech słuzy 😁

  • Like 1

 12. u mnie też się to stało w tamtym roku kupiłem 10 letniego Joskina i przy pompowaniu cały czas mam tą obawę 😆 chociaż w Joskinie o tyle dobrze że jest miernik rurowy i widać czy pompuje czy nie w starej prawdopodobnie zapomniałem otworzyć zawór ale miała już i tak ponad 40 lat więc i przegnita mocno była.


 13. to masz jeszcze stary model. te narzędzia na zdjęciu są już z tej nowej serii v20 chyba się ona nazywa. No na tabliczkach pisze made in China ale na szlifierce Milwaukee którą mam też widnieje made in China. ja póki co jestem bardzo zadowolony co prawda dużo nie używam ale jak na moje potrzeby nie ma sensu inwestować w dewalta czy Milwaukee ktore więcej leży niż robi z drugiej strony mam uraz do marek z nizszej półki. Myślę że ten Stanley jest gdzieś tak po środku i ceny są przystępne. Na początku chciałem Ryobi kompletować ale szprzęt że średniej półki a ceby są zbliżone do Dewalta.

×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj