Skocz do zawartości

StasiuXyz

Members
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O StasiuXyz

 • Ranga
  Nowicjusz
 • Urodziny 15.04.1996

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zimnochy
 1. Witam, szukam instrukcji montażu do wspomagania do Ursusa C-360 napęd z wału korbowego. http://www.sklepdlarolnika.pl/wspomaganie-kompletne-ursus-c-360-naped-z-walu-korbowego/6/produkt.htm
 2. Owijarki Metal-Fach

  O to mi chodzi, z czujnikiem. No nic jeszcze przed sezonem pokombinuję troszeczkę, a jeśli nic nie poradzę to kupię nowy i tyle. Dzięki za porady koledzy. Problem na forum rozwiązany.
 3. Owijarki Metal-Fach

  Nie sugeruję, że już chcę go kupić, chce wiedzieć czy w ogóle jest w sprzedaży. A to czy przepłacę czy nie to myślę, że moja sprawa : )
 4. Owijarki Metal-Fach

  Hmm, czujnik jest pod stołem owijarki, od niego idzie bezpośrednio kabel i na końcu jest ta wtyczka, to mam ją zlutować z tą od licznika? Czy całkiem wyrzucić z obu stron wtyczki? A nie wiecie czy można kupić cały czujnik z kablem?
 5. Owijarki Metal-Fach

  Ale odkręcałem je i nawet dotykały do siebie i nie było żadnej reakcji
 6. Owijarki Metal-Fach

  [color=#282828][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif]Witam wszystkich. Otóż mam taki problem z owijarką Metal-Fach "Sokół" a dokładnie od nowego licznik owinięć bel nie wskazuje tzn. nie liczy obrotów. Byłem u sąsiada z licznikiem jest w porządku, lecz coś jest nie tak z tym czujnikiem, przyczepionym do stołu i ten pod stołem który się nie obraca. Gwarancja odpada bo wiadomo zanim ktoś się tym zainteresuje to minie 20 lat (ale oczywiście zostało to zgłoszone) ale ile można czekać! Proszę o odpowiedzi, doradzenie, może ktoś ma lub miał taki problem? [/font][/color]
 7. Owijarki Metal-Fach

  Niestety, nic nie działa, przybliżałem oddalałem sprawdziłem przewód i nic..
 8. Owijarki Metal-Fach

  Witam wszystkich. Otóż mam taki problem z owijarką Metal-Fach "Sokół" a dokładnie od nowego licznik owinięć bel nie wskazuje tzn. nie liczy obrotów. Byłem u sąsiada z licznikiem jest w porządku, lecz coś jest nie tak z tym czujnikiem, przyczepionym do stołu i ten pod stołem który się nie obraca. Gwarancja odpada bo wiadomo zanim ktoś się tym zainteresuje to minie 20 lat (ale oczywiście zostało to zgłoszone) ale ile można czekać! Proszę o odpowiedzi, doradzenie, może ktoś ma lub miał taki problem?
×