pw34

Members
 • Ilość treści

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O pw34

 • Ranga
  Nowicjusz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. pw34

  kupię byczki

  Kupie odsadki ras miesnych lub mieszancow okolice Rypina kuj pom, poszukuje okolo 10 sztuk
 2. pw34

  Cielaki z firm

  Czy bral ktos cielaki z fimy bydlex z wabrzezna?
 3. pw34

  Pomoc Klęskowa

  http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/pomoc-kleskowa.html Jak myślicie czy bez protokołu oszacowania strat bedzie można otrzymać wsparcie ze wzgledu na susze?
 4. pw34

  Cielaki z firm

  Czy ma ktos namiary na byczki z okolic Rypina kuj- pom, potrzebuje okolo 12 sztuk okolo 100 kg.
 5. Jestem w okolic Rypina kuj-pom, szukam byczków około 10 sztuk, najlepiej mięsne rasy, mieszańce około 100 kg.
 6. pw34

  Młody Rolnik 2016

  rozpoczęła urządzanie gospodarstwa przed dniem złożenia wniosku o przyznanie pomocy w ramach "Premii dla młodych rolników", lecz nie wcześniej niż na 18 miesięcy przed jego złożeniem. po raz pierwszy rozpoczyna prowadzenie gospodarstwa rolnego jako kierujący gospodarstwem tj. do dnia złożenia wniosku o przyznanie pomocy nie prowadziła gospodarstwa rolnego jako kierujący Czy te 2 punkty się nie wykluczają? Przejałem gospodarstwo 5 pażdziernika 2014 roku i oczywiście złożyłem wniosek o dopłaty za 2015 rok ( jeszcze ich nie dostałem), ale nie jestem w krusie. Czy ktoś ma informacje czy bede mógł składać o premie?
 7. pw34

  Młody Rolnik 2016

  http://www.arimr.gov.pl/komunikaty-prezesa-arimr/artykuly/pomoc-w-rozpoczeciu-dzialalnosci-gospodarczej-na-rzecz-mlodych-rolnikow-16-marca-2016-r.html
 8. pw34

  Młody Rolnik 2016

  Jeśli chodzi o kierowanie gospodarstwem jest możliwość składania wniosku?
 9. pw34

  Młody Rolnik 2016

  Jest nabór od 31 marca, zmienił się czas posiadania gospodarstwa z 12 na 18?
 10. pw34

  Młody Rolnik 2016

  http://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci/beda-zmiany-w-mlodym-rolniku/?utm_source=Facebook
 11. pw34

  Młody Rolnik 2016

  A nie wiecie co jest jeśli gospodartwo zostalo przekazane w pazdzierniku 2014 roku, i po tym czasie skladalem na pierwszy nabor na MR, czy teraz bede mogl skladac? Czytalem ze bedzie taka mozliwosc, wszystko co piszecie bylo z starych naborach nie macie info to co bedzie w marcu?
 12. pw34

  Młody Rolnik 2016

  czytałem iż osoby ktore składały w pierwszym naborze teraz tez będą mogły składać, co z krus? tu jest artykuł: http://www.agrofoto.pl/finanse/czy-mlody-rolnik-musi-byc-ubezpieczony-w-krus,60390.html
 13. Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w marcu bede mogl skladac?
 14. Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w marcu bede mogl skladac?
 15. Ostatnio usłyszałem iż nie bedzie dotacji dla "młodych" jeśli gospodarstwo zostało przejete przed złożeniem wniosku? Gospodarstwo zostało przepisane na mnie we wrzesniu 2014. ktoś może coś wie na ten temat?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj