oFsik

Members
  • Ilość treści

    3407
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Posty napisane przez oFsik


  1. Producenci najczesciej deski puszczają przez heblarkę czterostronna i odrazu zaokrągla krawędzie. Rozmawiaj z producentami co Ci zrobią i za ile wtedy kalkuluj. Ja chciałem kupić ale potrzebowałem na europaletach i w okolicy nikomu się nie chciało bawić z dziesiecioma sztukami, więc ostatecznie robiłem sam.


  2. Deski powinny być oheblowane i zaokrąglone krawędzie bo towar się obija a worki rozdzierają o krawędzie. Dobrze jak dołem są okute blachą, można też zwrócić uwagę na konstrukcję dna czy ewentualnie można wymienić łatwo klocek albo sztachetę. Ja mam skrzynie zrobione na europaletach i w 5 min mam wymienione dno jak się rozerwie paleciakiem.


  3. Witam powoli kończy się mi stara spawarka transformatorowa i pasuje coś kupić. Którą z metod polecacie mig/mag/tig/mma ? potrzebuje mocne i wytrzymałe spawy bo czasem trzeba coś grubszego pospawać (obecnie robimy przyczepę). Znajomy odradza mi ''migomat'' ze względu na słabszą wytrzymałość spawów. Jak to wygląda przy Tig-u. na co się ogólnie zdecydować.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj