grzechu507

Members
 • Ilość treści

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Komentarze zdjęć napisane przez grzechu507

 1. Pług 4 skibowy

        42

  seba25 napisał:

  Pewnie trafił mu się w dobrej cenie 3+1 to kupił ja też do wladimirca szukałem 2 skibowego a kupiłem w tych samych pieniądzach 3+1 od czepiłem 4 skibę i leży gdzieś w stodole a trójkami podorywkę robię na zimową orkę odkręcam 3 skibę i jazda na dwa więc wcale chłop źle nie kupił

  Dokładnie tak jak mówisz nic dodać nic ująć pozdrawiam 🙂


  JD1052 napisał:

  Mają 7 klasy sosnowe to może dają radę....u mnie normalna orkę to do 60tki 2 skiby.

  Mylisz się kolego u mnie 3 klasy są.


 2. grzechu507 napisał:

  Radzi sobie w miarę dobrze bo ma obciążnik z przodu, a jak by nie miał to by go podnosiło, jeżdżę 3 najczęściej, koszt zakupu koło 10 tys.


  Ten obciążnik jest zalany wodą i waży 40 kg.


  Trochę ciężko podnosi ale nie ma co się dziwić ta brona ma 700 kg

  Papajowy napisał:

  Dnia 3.09.2022 o 10:23, grzechu507 napisał: Radzi sobie w miarę dobrze bo ma obciążnik z przodu, a jak by nie miał to by go podnosiło, jeżdżę 3 najczęściej, koszt zakupu koło 10 tys.   Ten obciążnik jest zalany wodą i waży 40 kg.     Trochę ciężko podnosi ale nie ma co się dziwić ta brona ma 700 kg   700 kg gdzie? Jak oglądałem taką samą tylko 1.6 to było 480 kg to nie chce mi się wierzyć że 1.8 700 kg 10 tysi też slaba cena wolałem kupić strumyka 2.2 m v2 i robi podobna robotę Ma tyle ,bo sprzedawca tak powiedział jeszcze raz mówię że to jest lepsze od strumyka zwykłej talerzówki co trzeba obciążenie dokładać żeby w ziemię weszła 😃


 3. UrsusC360Gold napisał:

  Koło 10 tysięcy jak ja kupowałem ale teraz to pewnie więcej.


  Piffpaff napisał:

  grzechu507 napisał: Radzi sobie w miarę dobrze bo ma obciążnik z przodu, a jak by nie miał to by go podnosiło, jeżdżę 3 najczęściej, koszt zakupu koło 10 tys. Ten obciążnik jest zalany wodą i waży 40 kg. Trochę ciężko podnosi ale nie ma co się dziwić ta brona ma 700 kg jeśli miałbyś kupić jeszcze raz to nie wolabys 1.6m? w tym roku chciałem kupić taka bronę talerzowa ale kasa wyparowała na coś innego więc odkładam temat na kolejny rok ale mam dylemat czy kupić 1.8 czy 1.6 i spokojnie latać sobie na 3 biegu bez dodatkowego balastu z przodu... No trudno powiedzieć ale ta brona idzie za kołami odrazu a 1.6 m nie będzie tak szła bo jest mniejsza.


  tytanowyJanusz napisał:

  Dnia 2.09.2022 o 20:22, Piffpaff napisał: też myślę o takim agregacie, jaki sobie radzi na glinie i ile dałeś?   jakim biegiem jeździsz?   Daj se spokój z takim agregatem. Nie orientuje się w dokładnych cenach ale powiem że tutaj masz za połowę ceny takiej Metangi  https://www.olx.pl/d/oferta/brona-talerzowa-bomet-2m-prawie-nowa-CID757-IDQJ107.html Nie polecam kupować tej brony ponieważ jest lekka i słabo wchodzi w ziemię, trzeba dokładać obciążnik do niej i jak jest bez wałka to nie równa pola za sobą a w tej ze zdjęcia nie trzeba bo jest ciężka.


 4. Radzi sobie w miarę dobrze bo ma obciążnik z przodu, a jak by nie miał to by go podnosiło, jeżdżę 3 najczęściej, koszt zakupu koło 10 tys.


  Ten obciążnik jest zalany wodą i waży 40 kg.


  Trochę ciężko podnosi ale nie ma co się dziwić ta brona ma 700 kg

 5. Solis 50x2

        9

  kubaguzik napisał:

  Ciężko jest wbić bieg miał serwis przyjechać ,bo on chyba jeszcze na gwarancji i nie wiem w końcu czy przyjechał i mieli właśnie tą skrzynię poprawić.

 6. Solis 50x2

        9

  bratrolnika napisał:

  Jak tam myślisz to zachowaj to dla siebie a nie komentujesz.


  kubaguzik napisał:

  Bo jest problem ze skrzynią biegów i jest mniej koni od 60-tki.


 7. Zajebistą robią robotę jest równo jak na stole 😃😉.


  Dokładnie jak mówisz jak robiłem pożyczonym kiedyś kultywatorem to miał jeden wałek z tyłu i nie rozbijał brył tak jak trzeba , a teraz jak mam swój to te wałki robią robotę.


  Tak warto dać te 2 tys. w sumie teraz drożej chodzą chyba robią luks robotę jest jak na stole te wałki to sztos.


  krilan06 napisał:

  Dokładnie.


  tytanowyJanusz napisał:

  Dokładnie tak.

  • Thanks 1
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj