Pawelek01111111

Members
 • Ilość treści

  117
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez Pawelek01111111


 1. 5 godzin temu, slavvek napisał:

  Regulowany? U mnie jak poskąpiłem moddusa, to w najlepszych miejscach taki siedmiotonowy leżał.

  A tak przy okazji: nie wydaje się Wam, że jak w zimie trafią się warunki wybitnie sprzyjające pleśni śniegowej, to z Melomana nie będzie co zbierać?

  Dałem tylko do t1 pozostalosci medaxa 0.2 kg miejscami leżał plackiem 


 2. 2 minuty temu, krilan06 napisał:

  Na jęczmień jary dziś dałem 0,75l Priaxora i 0,4l Tazera, chciałem dać tebu ale kolega powiedział, daj azoksystrobinę 😂 To mówicie, że tak słomę trzyma?

  W zeszłym roku t2/t3 1 czerwca dałem litr elatusa to w sierpniu kosiłem 15%.. niewspominajac już co dostała sieczkarnia..


 3. Witam, przychodzę z takim zapytaniem ile lat osoba która wzięła dotacje rmr musi mieć na siebie gospodarstwo zanim je będzie mogło przepisać. Powiedzmy po roku jest taka możliwość czy trzeba czekać 5 lat do wypełnienia biznes planu ?

  Oraz 2 pytanie czy jak ta osoba wzięła by te 60 tys, to czy ja po przepisaniu gospodarstwa mogę starać się o 150 tys na młodego rolnika? Czy ta pierwsza dotacja na dane gospodarstwo wyklucza już 2 ?


 4. Panowie pszenzyto odmiana meloman 30 kwietnia poszło tylko 0.2 medaxu+ t1 1l delaro jakoś nie widziało mi się za bardzo mocne i nie dawałem więcej.. 150 n + gnojowica jesienią mogę mu coś dorzucić teraz? bo wydaje mi się że może nie ustac ale znowu z 2 strony jest już lekko sucho i prognozy dopiero pod koniec następnego tyg mowia o jakimkolwiek deszczu.. z góry dzięki za poradę.

  Screenshot_20220513-214048_Gallery.jpg


 5. 1 godzinę temu, SawekBraczyk napisał:

  Dzisiaj zachodzę na pole zobaczyć co i jak to po sciezkach za bardzo nie poznać ze było pryskane 2 dni temu . Plandeka pod c-360 jednak coś tam daje

  Kto na płatka leje 400l wody na ha ? Hektar Wiedzy gada ze tak jest najlepiej . 

  Mógłbyś powiedzieć mniej więcej jak podwiazyles ( do czego) i jak duza plandeka? Folia się nada?


 6. 3 minuty temu, VonVegans napisał:

  Taka to ekologia.zamiast pizdnać raz dursbantem to napieprzaj człowieku 3,4razy i gówniany efekt

  Na prawdę czasem się zastanówcie co napiszecie, bo różne osoby to czytają..I nie raz tylko wstawki z czatu tylko wiszą na pewnych stronach..  dursban na kwitnący rzepak ???


 7. Macie jakiś pomysł Panowie co  zrobić z po prostu debilem.. zasiany rzepak, a ten przy każdej pracy wjeżdża na poprzeczniaki i niszczy.. oral to sobie zakręcał zamiast cofać.. teraz kwitnie to talerzujac pod qq wpierd** się z broną i wałem 2 metry niszczy..

  • Sad 1

 8. 43 minuty temu, miwigos napisał:

  Ja wiem że zabieg najskuteczniejszy jest na opadanie pierwszych płatków , w zależności od pogody do 5 dni od zaczecie opadania , wczesiejszy zabieg powinien być około 4 tyg. wcześniej , a tak jak zrobiłeś to nic nie pasuje 

   U mnie szło 13 kwietnia , teraz pójdzie miezy 8 a 11 maja, na jednej odmianie gdzie niegdzie płatek spada, ale robi się sucho i nie pada

  A może być jakieś fito jak dam w za małym odstępie grzybowke?

×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj