outstanding

Members
 • Ilość treści

  232
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

22 Excellent

1 obserwujący

O outstanding

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak wąski podbieracz mam. Na jesieni tamtego roku siano darła jak wściekła, w tym roku mokrą/ lekko podeschnieta jako tako, czasami klapę trzeba było podnieść. Bardziej wysuszona sianokiszonkę i siana ani nie obróciła w tym roku. Widzisz sam też próbowałem i wałek mam pomalowany ale to nic nie dało. W takim razie jutro z rana zbrojeniówka pójdzie w ruch bo siano we wałkach a to wciągać nie chce. Zapowiadają deszcz który potrzebny jest na wczoraj ale sianko pasuje też zebrać bo jest ładne.
 2. Nie ma żadnych listw ani otworów. Prasę posiadam od późnego lata/wczesnej jesieni tamtego roku. W tamtym roku jeszcze prasowała siano jak wściekła. A teraz ma gdzieś prasowanie.... Tak dokładnie wygląda cały wałek
 3. Mam naspawane pręty z takimi guzami jakby. W tamtym roku siano szło elegancko, sianokiszonkę w tym roku też w miarę poszło tam gdzie był dodatek koniczyny ale tu gdzie jest sama trawa(mieszanka życic) nie ma szans. Łącznie w tym roku zrobiłem 34baloty sianokiszonki z czego 150x otwierałem klapę(tak wskazuje licznik) Zdjęcie zrobię po 14 jak wrócę z roboty.
 4. Witam. Mam problem z prasą JD 550 Nie chcę zacząć formować balota z sianokiszonki. Jeśli w kiszonce trafia się znaczą ilość koniczyny jakoś to idzie. Ale jeśli jest sama trawa to nabija w górę i zapcha podbieracz a nie obróci materiału.
 5. outstanding

  Mieszanka Gorzowska

  Jak nawozisz takie trawy z koniczyna?
 6. outstanding

  Mieszanka Gorzowska

  Gdzie kupiłeś ta Perfecta? Przeglądam neta i chyba nie potrafię szukać 🙆🤦
 7. outstanding

  Mieszanka Gorzowska

  Bo jest uja warta? 🤣
 8. Kurde co ja mam taką ciężką tą soję 🤔 przy 65szt i sile kiełkowania 90% wychodzi mi 170kg.. chyba, że mnie waga oszukuje na MTZ..
 9. @GRZES1545 @Fugeo @Agrestdodałem skład międzyplonu ozimego z 2 i 3 roślin. Tą norme dodaje się tam u góry co jest do wyboru, uprawa, norma i coś jeszcze?
 10. Nie wiem. Mam międzyplonu ok 4ha a całości w dopłatach niecałe 15ha i tak na podsumowaniu pisze, że nie spełniam Gaec 8
 11. Panowie gdzie znaleźć okienko żeby wpisać poplon ścierniskowy żeby spełnić to ich ugorowanie?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj