Goofy

Members
 • Ilość treści

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

51 Excellent

2 obserwujących

O Goofy

 • Ranga
  Użytkownik

Ostatnio na profilu byli

4028 wyświetleń profilu
 1. Ale mrozowe dotyczące krzewów i drzew owocowych? Jeśli tak to przy 19% łapiesz się z puli de minimis a to dopiero po Nowym roku. Od 12.12 zaczęli wypłacać powyżej 30%.
 2. U mnie wielu nic nie dostało wielkie 0 zaliczki. Trzeba czekać i koniec - nie było żadnych kontroli.
 3. ... jak to już jest żeby wnioskować o 120tys to trzeba już być w ekologii czy można zadeklarować że się będzie? Mając tylko ewidencję to należy dołączyć też potwierdzenia z wyciągu bankowego? czy potwierdzeniem przychodu finalnego w trzecim roku też będzie taka ewidencja czy już tylko faktury VAT bądź RR? Kiedyś tu czytałem, że w integrowanej wystarczy wejść z jedną uprawą czy jak to wygląda?
 4. Z moich informacji z ARiMR wynika, że można zmienić...Dzwoniłem w tej sprawie nawet do CDRu i też potwierdzili więc co to ma być?
 5. Możesz zrezygnować ,możesz zmienić skład. Wytłumaczy ktoś w skrócie co tam za zmiany w tych ekoschematach teraz wprowadzili ?
 6. Goofy

  Suszowe 2023

  Halo ...kolego czytanie czytaniem ale co chcesz dobierać jak krów mamek nie ma do wyboru są tylko jałówki 2+ a to nie jest krowa mamka podobnie jest obecnie z końmi...są już porejestrowane a w aplikacji ich nie możemy podać więc co? Pozostaje kłamać jednocześnie poświadczając że się podaje prawdę? Jakoś to nie bardzo jest dograne. Nie ma co się spieszyć z wysyłaniem przy koniach moim zdaniem może to jeszcze ktoś poprawi.
 7. Goofy

  Suszowe 2023

  W uprawie miododajnej nie mam możliwości oszacowania ba nawet zapisz że nie poniosłem straty jest niemożliwy...też tak macie? Co robić bez tego nie mogę wysłać?
 8. Masz na myśli odmiany przewódkowe? Tak też się zastanawiam...
 9. Masz trzy dziury więc 3 możliwości na tą bliżej ramy zmniejszasz.Nie wiem ile teraz masz.
 10. W pytaniach i odpowiedziach na stronie ARIMR było to zapytanie - poczytaj. Może być talerzówka.
 11. Możesz skład zmienić takiej zmiany można dokonać w terminie do 30 września. @Agrest trudne pytanie i raczej nikt tego nie zagwarantuje. wysiany musi być w terminie do 1 października i utrzymywany co najmniej do 15 lutego następnego roku można zmulczować go po 15 listopada
 12. No to dobrze napisałeś- masz szczęście chociaż mogłeś inaczej sformułować, że np. oprócz ryczałtu otrzyma ww płatności a nie tak dwuznacznie dziamolisz. międzyplony stanowią mieszankę utworzoną z co najmniej 2 gatunków roślin z grup (zboża, oleiste, pastewne, bobowate drobnonasienne, bobowate grubonasienne, miododajne, ale z wyłączeniem mieszanki złożonej wyłącznie z gatunków zbóż) więc wg mnie możesz.
 13. ,,Rolnicy żądający płatności dla małych gospodarstw, którzy ubiegali się o przejściowe wsparcie krajowe (uzupełniającą płatność podstawową lub płatność do tytoniu) otrzymają także te płatności. Niezależnie od powyższego rolnik otrzyma płatności ONW, płatność ekologiczną, płatności rolno-środowiskowo-klimatyczne, o ile wnioskował o te płatności we wniosku złożonym w terminie do dnia 25 lipca 2023 r." Więc? Ale wiosną na wszystkie działki poszło?
 14. We wniosku obszarowym przy końcu też jest fajna strona ,,sumaryczne zestawienie,, i tam masz podane jakie płatności i do jakiej powierzchni Ci się należą mnożysz sobie tylko wg stawek + redystrybucyjna w tym roku od 1ha.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj