Dragan

Members
 • Ilość treści

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Dragan

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeśli chodzi o mnie to ja kupiłem 750 mm za 310 zł biała. Jestem zadowolony i co mnie dziwi to że jest to 7 warstwa folia.
 2. Dragan

  Bele

  Moje bele z kiszonką.
 3. Sprawdź folię AgroWrap - polski producent oraz super cena. W tamtym roku lucernę owijałem i efekt super - cena dużo niższa nisz tą co przedstawiłeś. Jak coś to tutaj daje namiar skąd ja brałem 17 740 98 66 - Pani Kinga.
 4. Ja stosuje na chwilę obecną 2 kolory. Białą stosuję do trawy a zieloną do oznaczenia lucerny. Szczerze nie ma znaczenia większego czy stosuję tylko białą czy zieloną. Co do czarnej to jedynie bym proponował na ostatni pokos.
 5. Hej, nie chcę spamować ale szczerze polecam wam tą folię agrowrap. Jestem po owijaniu lucerny i trawy. Pierwszy raz na czas owinięcia nie musiałem schodzić z ciągnika. Dowiedziałem się też że wychodzi bardzo tanio. Jak by co mogę dać namiar na dystrybutora.
 6. Dragan

  Sianokiszonka

  © Michał Prucnal

 7. Dragan

  Sianokiszonka

  © Michał Prucnal

 8. Dragan

  Sianokiszonka

  © Michał Prucnal

 9. Dragan

  Sianokiszonka

  © Michał Prucnal

 10. Co do folii korzystałem do tej pory z Agro Stars ale otrzymałem od znajomego hurtownika próbkę folii AGROWRAP. Kleistość jakiej jeszcze nie widziałem i wydaje się solidna. Zobaczymy jakie będą efekty. Ktoś jeszcze jej używał ?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj