biznesmen95

Members
 • Ilość treści

  148
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

48 Excellent

O biznesmen95

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A jak składaliście te oswiadczenie o oborniku lub gnojowce? Przez e wniosek czy poczta poleconym?
 2. A jak składaliście te oswiadczenie o oborniku lub gnojowce? Przez e wniosek czy poczta poleconym?
 3. Musi być urodzony do 15 maja. I musi być zgloszony do twojej siedziby w na dzien skladania wniosku. A jak składaliście te oswiadczenie o oborniku lub gnojowce? Przez e wniosek czy poczta poleconym?
 4. Wstawija zrzuty i podkreślaja rubryke A gdzie jest miedzy innymi o gradobiciu a nie podkreśla rubryke B gdzie jest o suszy
 5. Składałem w 2021, wiec wiem że było tak samo. Ale wtedy nie dużo ludzi wogule miało protokoły bo pomoc ogłosili dopiero w 2022 i nie było szumu.
 6. https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/prawo-i-finanse/19437-nie-masz-ubezpieczenia-od-suszy-rzad-wyplaci-tylko-polowe-odszkodowania Takie reguły już wprowadzili w 2020 roku. A wy teraz wielce wnerwieni. I jeszcze myslicie że w rzadzie sie ktoś przejmuje ze dostaniecie polowe. Powiedzą tak jak ostanio wiceminister że tak sie umowliscie z poprzednim rzadem. I koniec. A Ci co nie mają 30% to chyba im się nie chciąło do gminy iść wniosku o oszacowanie złozyć. A jak by chcieli dać tym co nie mają 30 % to już by nabór ogłosili a nie ze mysla. Bo myśla jak tu dotrwac do wyborów.
 7. Dobranoc. Lepiej nie myśl na ci wydasz te pieniądze bo się zdziwisz. Ja jak zawsze napisałem maila do arimr i czekam na oficjalna odpowiedz ale juz tak było chyba 2021.
 8. Info potwierdzone z arimr że musi być od wszystkich ryzyk. Nikt o tym głosno nie mówi bo atmosfera już jest gorąca.
 9. Co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr. Ja tu z nikim nie bede sie kopał bo jak były dopłaty do nawozu to mi sie zgadzało co do złotówki a inni kbtażeni bo miało bhć 500 a jest 100 zł
 10. Łyso to bedzie jak dostaniesz decyzje.
 11. Zjedź na dół tam gdzie jest o suszy a nie o gradobiciu.
 12. Dokładnie tak , poszukałem nawet rozporzadzenie i tam dokładnie pisze, że dane biora z wniosku i z wyjatkiem kuku na kiszonke. Było wycofywanie ale nikt nie składam na kabany jak był nabór na potańcówki, ponadto to był inny rząd.
 13. Nie Jak ktoś miał zaznaczone na kiszonke to bez sensu składanie bo z automatu decyzja odmowna.
 14. Znajomy był dzisiaj w agencji składac o kuku i susze to mu powiedzieli, że mają instrukcje że jak ktoś nie ma ubezpieczenia od wszystkich ryzyk to nie musi dodawac polisy ubezpieczenia bo tak jak by go nie bylo. Ale do konca to oni sami nie wiedza bo maja taki mlyn, kaza na infolinie dzwonic. Znojomy wrocil wkurzony bo juz liczył po 500
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj