michal_19

Members
 • Ilość treści

  1319
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez michal_19


 1. Ja chcę ją zniszczyć bezpowrotnie, kanał staje się z dnia na dzień bardziej niedrożny , zużyłem całe opakowanie columbusow nie pomogło, teraz każdy doj z drenem,a wiadomo jak wchodzi dren to i komórki milionowe, a krówka w 1 laktacji dobrze doi.


 2. 1 godzinę temu, Michal2399 napisał:

  Nie lepiej wysłodki dawać z miesiąc przed ocieleniem i nie będzie ketoz .🤔 Tylko że wysłodki też kosztują i wyjdzie może więcej jak na ten kextone 180 zł ale doliczyć jeszcze z 1-2 wizyty weterynarza w tym jakieś kroplówki z glukozą to koszt jakieś 400-500 zł🤔

  Wysłodek w zasuszeniu nie stosuje , więcej problemów później, dzięki kexxtone nie wiedziałem co to mocna ketoza , zdarzały się sztuki z delikatna podklinicznw ale doslownie 3 dni wlewów do pyska i znowu ładnie rusza bez znaczących spadków mleka. Ciekawo czy monenzyna w paszach dla drobiu też jest wycofywana. 


 3. 34 minuty temu, Agrest napisał:

  Było niedawno zdjęcie w galerii z grochem od Pama Ł. Tam nie było powodu do dumy🤭

   

  Chyba jakaś interwencja była bo zdjęcia już nie ma

  Moj materiał też nie był do końca w porządku , ale dostałem uczciwy  zwrot części kwoty.


 4. 25 minut temu, krilan06 napisał:

  A jutro albo pojutrze?

  Jutro wiatr, później nie będę miał czasu a w poniedziałek to już będzie naprawdę za późno, lecę dziś od południa zacznę w nocy jakiś deszczyk może będzie dobrze, przymrozek trwał z 2h.

×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj