LUKAS616

Members
 • Ilość treści

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O LUKAS616

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
 2. Witam. Mam problem z komputerem ehr mf 3080 a mianowicie wcale nie reaguje. Po rozbiórce zauważyłem że przekaźnik się nie włącza i jest takie dziwne ustrojstwo. Wygląda jak tranzystor. Ma 3 nóżki i napis T60 TI. ale to chyba nie tranzystor. Czy ktoś mógłby podesłać jaki jest opór na nim pomiędzy nóżkami? Byłbym wdzięczny. W załączeniu zdjęcie.
 3. Witam. Mam problem z komputerem ehr mf 3080 a mianowicie wcale nie reaguje. Po rozbiórce zauważyłem że przekaźnik się nie włącza i jest takie dziwne ustrojstwo. Wygląda jak tranzystor. Ma 3 nóżki i napis T60 TI. ale to chyba nie tranzystor. Czy ktoś mógłby podesłać jaki jest opór na nim pomiędzy nóżkami? Byłbym wdzięczny. W załączeniu zdjęcie.
 4. Witam, czy ktoś ma instrukcję napraw po polsku do mf 3080 i podzieliłby się? Oczywiście nie za darmo:)
 5. Bez ciśnienia wraca sam, bo sprężyna odciąga suwak niezależnie czy jest ciśnienie czy nie, Dla pomocy zamieszczam schemat rozdzielacza.
 6. Sprężyna była cała oryginalna więc jej nie zmieniałem.
 7. Mam claasa dominatora 88s. Ostatnio popsuł mi się rozdzielacz. Rozebrałem go i okazało się, że był pęknięty talerzyk sprężyny. Włożyłem go i problem polega na tym, że jak przesunę dźwignię sterowania do przodu ( np. opuszczanie hederu) to drążek sam wraca na położenie neutralne (działa sprężyna), a jak przesunę dźwignię w drugą stronę (podnoszenie) to dźwignia pozostaje w tym położeniu i nie wraca do neutralnego położenia. Czy ktoś miał podobny problem i podzieliłby się co jest nie tak.
 8. Mam claasa dominatora 88s. Ostatnio popsuł mi się rozdzielacz. Rozebrałem go i okazało się, że był pęknięty talerzyk sprężyny. Włożyłem go i problem polega na tym, że jak przesunę dźwignię sterowania do przodu ( np. opuszczanie hederu) to drążek sam wraca na położenie neutralne (działa sprężyna), a jak przesunę dźwignię w drugą stronę (podnoszenie) to dźwignia pozostaje w tym położeniu i nie wraca do neutralnego położenia. Czy ktoś miał podobny problem i podzieliłby się co jest nie tak.
 9. Mam claasa dominatora 88s. Ostatnio popsuł mi się rozdzielacz. Rozebrałem go i okazało się, że był pęknięty talerzyk sprężyny. Włożyłem go i problem polega na tym, że jak przesunę dźwignię sterowania do przodu ( np. opuszczanie hederu) to drążek sam wraca na położenie neutralne (działa sprężyna), a jak przesunę dźwignię w drugą stronę (podnoszenie) to dźwignia pozostaje w tym położeniu i nie wraca do neutralnego położenia. Czy ktoś miał podobny problem i podzieliłby się co jest nie tak.
 10. Czy ktoś mógłby zmieścić zdjęcie z dokładną lokalizacją otworu w obudowie koła zamachowego do ustawiania kątu wtrysku w C 385?
 11. Czy ktoś mógłby zmieścić zdjęcie z dokładną lokalizacją otworu w obudowie koła zamachowego do ustawiania kątu wtrysku w C 385?
 12. Czy ktoś mógłby zmieścić zdjęcie z dokładną lokalizacją otworu w obudowie koła zamachowego do ustawiania kątu wtrysku w C 385?
 13. Czy ktoś mógłby zmieścić zdjęcie z dokładną lokalizacją otworu w obudowie koła zamachowego do ustawiania kątu wtrysku w C 385?
 14. Czy ktoś mógłby zmieścić zdjęcie z dokładną lokalizacją otworu w obudowie koła zamachowego do ustawiania kątu wtrysku w C 385?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj