Krzysztof81

Members
 • Ilość treści

  8202
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3961 Excellent

O Krzysztof81

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jak szukałem kombajnu to tylko jak coś wskoczy w ogłoszenia w sensownej cenie to znika po 2-3 dniach. Wszystjo idzie jak woda. Jak ktoś się nie droży to ni nadąża sprowadzać z zagranicy. Sam byłem w szoku że tak to idzie.
 2. Fendt to seria 600,500, 800 i ewentualnie 900 vario na MANie. Po przejęciu przez AGCO poszło z górki. Klepio to samo tylko kolor inny. Wielu kupuje MFy bo cena dużo niższa i mówią że lepsze od Fendta :), chyba żeby mieć wymówkę że go nie kupili. Niby Fendt jest bee ale wszystko do niego porównują. Ja mam 615 z 93 roku i cały czas zastanawiam się czy go sprzedać i w co uderzać? Czy serie 800 na zwykłej skrzyni czy na 900 vario. Wszystko działa, mało pali. Naprawde nie wiem. Rozmawiałem ostatnio z handlarzem to mówił że bardzo chętnie go odkupi i wywiezie do Niemiec, a przywiezie mi coś nowszego.
 3. Ja to nie mieszkam na Podlasiu tylko w Podlaskim i to nie codziennie. Wszystkiego tu jest. Ogólnie różne mają ale firmy usługowe bazują na Fendcie to fakt.
 4. 😂😂😂 W Polsce B na Podlasiu to takie w co drugiej wiosce gdzie chowają krowy, tyle że u nas to raczej same Fendty a nie niebieskie taczkowozy.
 5. Srał ja na nich i ich dopłaty, jałmużny itp itd. Zrobili z rolników niewolników i żebraków. Zamiast regulować rynek, nie dopuszczać syfu z zagranicy, dopłaca się do wszystkiego jakieś grosze po wypełnieniu tony papierów i do tego wydaje miliony na obsługe tych zapomóg. Ludzie już nie potrafią bez tego funkcjonować. Na wszystkie kryzysy jedna recepta- dopłaty i subwencje. Przecież to jesct chore. Do tego dochodzi zawiść ludzi z miasta wzniecana przez TVPO, Tefałeny i inne cały czas nadające jak to rolnikom.do wszystkiego się dopłaca.
 6. Coś tam urośnie. Ja sieje 2 odmiany Agat i Kanter. To są populacyjne. Na byle jakie gleby i kwaśną ziemie szkoda kasy na hybryde.
 7. Żyto. Owies lubi wode. Owies jest najbardziej pobierającym wode zbożem. Gdyby nie płodozmian i egogówna to bym wcale go nie siał. Może kiedyś jak były mokre lata to potrafił dać plon. Teraz rok w rok susza.
 8. Ja spierdoliłem sprawe bo facet w wiosce kilka domów dalej pole w dzierżawe oddawał a ja nic nie wiedziałem. Zapytałem się go wczoraj, to już za późno bo wziął ktoś inny i nie wiedział, że ja chce. Tak by wpadło 10 ha za podatek🤦 200m od domu.
 9. Idźcie w ch*j z tą waszą fotowoltaiką. W tamtym tygodniu nie było prądu w wiosce pół dnia, od wczoraj nie było do dzisiaj popołudnia jednej fazy. Przyjechali elektrycy, wywala bezpieczniki w transformatorze przez fotowoltaiki. Pojechali do ludzi co mają, sprawdzać, który ma co nayebane. Dużo ci Rysiek ten ogór pali? Jaki Ty masz 965?
 10. Jak silne wiatry u Ciebie nie wieją to trochę postoi. Ja mam 4m i w tym roku plan przerobienia na przesówną bo co raz wyrywa z zawiasów. Jest pomiędzy budynkami, jakiś korytarz przewiewowy i lipa jest.
 11. U mnie - Podlaskie paszowa 680 netto. Przy tej ilości chemii co te zboże dostaje to byłem pewien że parametry jakościowe masz na maxa.
 12. Pod Kraków, żeby za ciecia robić w supermarkecie. Gdyby złodzieje z PO za swoich rządów podnosili co roku minimalną to takich cyrków by nie było ale wtedy rudy ch*j w europarlamencie zapraszał zachodnich inwestorów bo w Polsce jest tania siła robocza.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj