Bob

Members
 • Ilość treści

  2107
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

820 Excellent

O Bob

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 12/24/1980

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Urbanowice

Ostatnio na profilu byli

13983 wyświetleń profilu
 1. Najlepsze jakich kiedykolwiek używałem, druga jest Yara i Adobe, później długo nie ma nic... takie jest moje zdanie, i mówię to z doświadczenia we własnym gospodarstwie.
 2. Bob

  Ursus C-385

  raczej standardowe tylko przycięte.
 3. Znam takich co leją, nie są to odosobnione przypadki.
 4. Zatankować go inaczej niż z dystrybutora to porażka. Niech Ci służy bezawaryjnie, miałem 10540.
 5. Marku, czy Ty widzisz sens czy nie to mi lata koło hemoroida, patrz swojego a nie czyjegoś... jak to mówią Twoi koledzy, panie rabat.
 6. Masz rację ceny poszły ale w tym przypadku uważam że warto. Zamówiłem 100litrów jeszcze na kukurydzę bo było jeszcze w starej cenie 190zł za 10 litrów teraz nowa nazwa i cyk... nowa cena... 255zł za 10 litrów.
 7. Bob

  Strajk Lublin

  Ale najbardziej kaczystom🤣🤣
 8. Kombifos idzie na start, na ruszenie wegetacji, zastrzyk z fosforu. Nie za 100 złotych tylko 80🤣
 9. Bob

  Strajk Lublin

  Górnicy to najbardziej rozbestwiona grupa zawodowa. Dostali w tym tygodniu 400milionów złotych na podwyżki i pozostały socjal tylko dlatego żeby nie zaczęli strajkować i żeby nie ruszyli z kilofami na Warszawę. To są pupilki systemu. Firma na minusie a tu cyk: 13, barbórka, cyk czternastka i teraz podwyżka...ręce opadają.
 10. Jako absolwent Akademii Rolniczej i pracownik zacnej instytucji wiesz że pszenica w różnych fazach potrzebuje różnych składników pokarmowych do wytworzenia dobrej jakości plonu. Inne podczas krzewienia, inne przy pierwszym kolanku i liściu flagowym i zupełnie inne niż przy kłoszeniu. I skończ z tą Bozią bo do nieba w butach i tak cię nie wezmą.
 11. Bob

  Strajk Lublin

  Też byłem a 23 lutego jedziemy na Warszawę. Powodzenia.
 12. Stosowałaś to kiedyś na tych swoich szósto klasowych Bojszowskich madach? Czy nie widzisz sensu? Zastosuj, sprawdź i napisz. Poza tym robie to w trzech osobnych zabiegach.
 13. Stosowałem Intermag i powiem że nic specjalnego. Yara Vita Kombifos i Yara Vita Zboże i Kukurydza do tego Yara Vita Miedź, Yara Vita Cynk i Mangan, innych nie chcę. 5 l/ha Kombifos na start. Do T1 dorzucam Yara Zboże 0,5l/ha +0.4Miedź+0.4 cynk +0,4 Mangan. Żadnych siarczanów, moczników itp. Sprawdzałem u siebie na polach przez kilkanaście lat różne firmy i efekt moim skromnym zdaniem najlepszy po Yara. W przypadku kombifosu zastosowany po ruszeniu wegetacji w zbożach ozimych powodował szybszą regenerację roślin po zimie w stosunku do pasa kontrolnego. W kukurydzy np. zauważyłem dużo lepszy stopień zaziarnienia. Z tym że zaznaczyć trzeba że dokarmianie dolistne jest uzupełnieniem doglebowego a doglebowe połączone z odpowiednim ph. Nie ma opcji żeby dokarmianie dolistne zastąpiło dwa wcześniejsze, ale to jest tylko moje zdanie.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj