-
Ilość treści
205 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Posty napisane przez kamils
-
-
Wie ktoś może po ile owies chodzi bo o wszystkich zbozach się pisze a o owsie cisza !???!
-
6 minut temu, bobik24l napisał:Powiat lubartowski 19+wat a 21+wat jak próbki przejdzie
u kogo ta cena bo mam niedaleko do lubartowa
-
Panowie jakie ceny macie teraz za kozłek bo zmuszony jestem sprzedać ! U mnie teraz jak leci 18+VAT po 20+VAT można wziąść tylko próbki i na sito trzeba dać !?
-
Jest to wynik osiągalny a nawet można go pobić tyko trzeba mieć odpowiednie kawałek ziemi nawozenie no i wodę z nieba bo bez tego nic nie będzie !
-
Dnia 14.01.2020 o 08:26, bobik24l napisał:U mnie nawet cena 20+wat a do jakiej ceny dojdzie to nikt tego nie wie ale zaczynaja ludzie sprzedawac wiec duzo juz pewnie nie wzrosnie a skad ten Mariusz C??
Skąd jesteś ze taka cena bo ja wiem o 18 +VAT ale to jak leci bez próbek ! (lubelskie) a u ciebie ta cena po badaniach czy jak leci ??
-
3 godziny temu, Piegus napisał:Pszenica paszowa 690 netto, pszenżyto 600, nędza.
Lubelskie lokalny skup paszowe 680 konsumpcja 690 pszezyto 570 tylko to ceny brutto to dopiero nędza ja wiem ze port daleko ale do tego stopnia sobie w h" lecieć !!!
-
Panowie trochę więcej na temat bo to o cenach pszenicy a spojrzeć dwie strony wstecz a tu pogaduchy. W lubelskim zajechalem na skup 670 brutto za pszenicę i 570 brutto pszezyto
-
teraz to u nas też po 15 + VAT a jak dobrze próbki przejdzie to i 17+VAT a u ciebie te 19 to netto czy brutto ?
-
chyba cena 12+VAT słyszałem też że 13+VAT jak próbki przejdzie ale sam nie sprzedałem jeszcze !
-
-
Dwa lata temu miałem Twingo ale szału nie było i zmieniłem na gringo które jest całkiem dobre ale zastanawiam się nad melomanem ma ktoś porównanie tych odmian ??
-
Drogi to jest Architekt płaciłem coś koło 1100 czy 1200 za jednostkę czyli była jedną z najdroższych ! już trochę ukosiłem ale deszcz przeszkodził i nie znam dokładnego plonu ale sypie chyba całkiem dobrze tylko na opryskach i nawozie nie oszczędzałem ! Sama odmiana nie zrobi mega plonu !!!
-
dziś lubelskie 1550 brutto tylko że dziś grad przeszedł czyli z kiepskich 2.5-3 t/ha zostało gowniane 1-2 t/ha
-
To zachęcić tylko tych co nie kupili bo ci co kupili a cena by poszła w dół to chyba nie byli by zadowoleni w pewien sposób ! Ja sam wieloskladnik już kupiłem na jesienne zasiewowy ale azotu narazie nie brałem zobaczymy co będzie ?
-
-
czyli będąc na krusie i nie będąc na VAT mogę założyć firmę i niby do drugiej raty być na krus odliczyc VAT bo chyba coś nie rozumiem ?
-
dziś lubelskie 1550 brutto kiepsko u nas płacą
-
Jeśli nie musze być na zus przed drugą rata czyli powiemy rok to rozumiem że dopiero od miniecia tego roku liczą 5 lat ( bo dalej muszę prowadzic działalność na zus przez ten okres?) a jeśli tak to co z odliczeniem vatu od ewentualnie zakupionych maszyn muszę być na zus czyli nic nie wygra na zwlekaniu !
-
Dziś pojezdzilem po rzepakach zobaczyć to sam nie mogłem uwierzyć jakie dziadostwo dużo luszczyn poredukowane a to co jest to mak nie rzepak !! Panowie jak dla mnie problemem nie jest cena a wydajność bo mógłbym i po 1400 sprzedać ale żeby chociaż 4t dało a tak myślę że 2.5t to maks a takie ładne rzepaki były aż się chciało nawozic ! szkoda słów !!!
-
Dnia 2.05.2019 o 19:47, filip4 napisał:mam do sprzedania, komplet maszyn do ziół, dwa kombajny, dwa opielacze, myjkę, maszynę do wytrząsania resztek piachu po przecięciu głąba, suszarnie podłogową, ścinarke do liści.
Szukam jakiejś myjki i może coś do czyszczenia jak możesz daj namiary jakieś albo coś
-
Tamte okolice to skup na skupie ale na cenę to się umowili bo oficjalnie u wszystkich 9.50 a jak dzwonisz to zaraz każdy dokłada coś zwłaszcza jak większą ilość czyli mogą dać więcej ale nie chcą się wyrywac bo by ich koledzy zjedli ! Jak ktoś coś wie o cenach zwłaszcza w innych częściach polski niech pisze !
-
Ja znowu słyszałem że zmowa cenowa u skupiających była żeby powyżej 10 zł nie wyskakiwac ale chyba im brakuje towaru bo coś się ruszyło ? A jeśli chodzi o habe to już kiedyś miałem do niego wieść i powiedział żebym się wstrzymał bo będzie drożej i potaniał ! Dla mnie źródło niezbyt dobre kręci czasem że sam się gubi w tym co mówi ! Jak dla mnie to może być i po 15 zł zobaczymy ! Z drugiej strony to twój dobry znajomy że ci to powiedział bo odradzanie sprzedaży chyba nie jest mu na rękę bo jak by miał być droższy to chyba nie powinien ci mówić tylko wyrywać jak najtaniej chyba że załatwi cie jak mnie kiedyś !
-
Haba to na łąkoci chyba bierze ? a skąd informacja że po 12 ma być bo mam parę ton i nie wiem co robić chyba sporo zależy od pogody bo jak tak będzie suszyć to bida w polu zwłaszcza jeśli chodzi o wiosenny a jak popada będzie to coś z tego !
-
Ja sam nie sprzedawalem za tyle ale znajomy mówił że dzwonił gdzieś to po targowaniunia lekkim powiedział że da tyle muszę zapytać dokładnie u kogo chyba okolice Abramowa a u was jakie ceny bo 9.50+VAT to wszędzie dają za każdą ilość !
Ceny pszenicy 2020
w Ceny płodów rolnych i środków produkcji
Napisano
Lokalny skup (lubelskie Garbòw) owies 450 pszenżyto 600 pszenica paszowe 720 ceny brutto jak nic nie pomyliłem! Ceny mamy marne !!!