Zetor 5320 i Mf & gruber
 

Zetor 5320 i Mf & gruber

  • 2460 wyświetleń


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • newton1600
  • 1 210

Teraz to widać jak zetor sobie radzi :lol: Moim zdaniem powinieneś zmienić albo ciągnik na większy albo gruber na mniejszy. ;) Kiedyś twierdziłeś, że zetor daje z nim radę....a tutaj co??? szkoda tylko paliwa i czasu na męczenie dwóch ciagników.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • tommy66692
  • 2239 6388

Ciekawo-na 25cm jak pisał ze robi, to chyba nie tylko zetor ma problemy ale nawet 100 konny tez wasz wszechmocny jd by nie mial lekko.

Na 10-15cm czyli tak jak powinno sie robic zetor na pewno daje rade spokojnie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • prezesmax
  • 4 655

jak bym miał tak jeżdzić to bym chyba zbankutował a ta akcaja to była dla jaj miałem zrobić głeboko na 25cm bo niepasowało mi tam orać raptem było 59arów niecałe a nie chciało mi się iść do sąsiada po 1614 to mówe wezme linke i na 2 będą jaj a co do radzenia to na głębokość 8-12-cm to idzie na 1 bez problemu i robi robote

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • adam364
  • 0 416

@tommy66692 wkońcu jakaś porządna wypowiedź ktos kiedys napisal ze jak sie robi wlasnie 10-15cm to praca nie ma sensu bo to za płytko

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • prezesmax
  • 4 655

zgadzam się z tobą niektórzy myślą że 10 cm to za płytko ijadą 20 ale to niema sensu bo wystarczy zerwać wierzchnią warstwe ziemi i wymieszać a nie orać

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ziemek256
  • 13 616

Witam, jeździsz w gruberze 1, nie za wolno? ja mam 2,20 to 3 jeżdże, dobrze Ci wymiesza ściernisko z glebą przy tej prędkości? :huh:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość Profil usunięty

Napisano

  • Gość Profil usunięty

Z gruberem powinno się ponad 12 km/h śmigać, wtedy jest dobry efekt. Do takich prędkości potrzeba jednak mocy dwóch Zetorów ;) .

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • prezesmax
  • 4 655

pzy gruberach typu delta albo uni te co są z tymi dużymi łapami to jest potzebna prętkość i z tym sie zgodze ale w tym co ja mam to działo to na takiej zaszadzie że przewraca sie z jednej bruztki po graczce do drugiej i miesza ciemie a większa prętkość nic nie daje bo patrzyłem w mocniejszym ciągniku i jedyna różnica jaka była to czas w jakim robiony był dany kawałek

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj