Ursus 1614
 

Ursus 1614

  • 2418 wyświetleń

Czekalem na napelnienie przyczep wiec cyklem pare fotek :D



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • lukas20zts
  • 3 354

witaj kiju221 powiedz mi jak 16 się sprawuje ogolnie w pracy ja kupiłem w tym roku i jeszcze w polu nie robiłem i jestem bardzo ciekawy A jak z przyczepami ciągnie ???

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kiju221
  • 17 887

Powiem tak na tych przyczepach ostatnio jak byly pelne to mialem 15.789 kg samego rzepaku i 16-stka bez problemu ruszala z pola. Moja nie chwalac sie jest w bardzo dobrym stanie i jest bardzo dobrze eksploatowana jak ja kupilem 8 lat temu to pierwsze co remont generalny i chodzi dobrze teraz tylko serwo mi szwankuje choc rok temu wsadzilem pompe po regeneracji ale po zniwach zmieniam to na orbitrol. Ursusy sa na tyle dobre ze samemu mozna naprawic, a powiedz ile za swoja dales i ktory to rocznik bo nie jestem pewien ale chyba swoja bede sprzedawal i chce orientacyjnie wiedziec ile moge wolac.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lukas20zts
  • 3 354

Moja jest z 97r Dałem za nią 53tyś dokupiłem tylko akumulatory i nowy siłownik do wspomagania bo był spawany a stan jest b.dobry zobacz w mojej galeri sa zdjęcia . Jeszcze nią nic takiego nie robiłem więc się nie mogę doczekać jak bedzie chodziła w polu ha. Twoja 16 jest bardzo ładna i zadbana super sprzęt A czemu chcesz sprzedać jak ci się dobrze sprawuje? Właśnie proste maszyny są dobre bo tanie w naprawie i do tego we własnym zakresie

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kiju221
  • 17 887

Napisalem moze sprzedam bo chcialbym kupic nowy traktor marzy mi sie nowy NH tej nowej serii T i kto wie moze te marzenia sie spelnia.

 

Ps: Wczoraj wjechalem juz w pszenice bo o rzepaku juz moge nareszczcie zapomniec :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lukas20zts
  • 3 354

i jak pszeniczka u nas jeszcze rzepaków ludzie nie zaczeli kosic cały czas dolewa myślałem że dziś już nie bedzie padało ale nistety

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj