Fendt 718
 

Fendt 718

  • 6204 wyświetleń

pierwsze 130 mth


Informacje o zdjęciu Fendt 718




Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • lukasz0920
  • 443 3152

Czy taki Mercedes? Fendt nie ma nawet własnego systemu gps tylko jakiś dokupowany a jd ma i za do wygodniejszy

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

To bierz tego super JD a ja wezmę tego beznadziejnego Fendta z największą przyjemnością...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Ja tam nie wiem co wam się tak w tych Fendt'ach podoba :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • koniu
  • 841 5241

złom jak każdy inny, czy zielony czy czerwony, czy niebieski, nie ma się nad czym spuszczać. Rolnikowi się tylko wydaje że ehh, ale on ma sprzęt, a ludziom z miasta to koło d*py lata czym rolas jeździ

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Grzesiek10314
  • 196 937
pawelmf napisał:

Szczególnie z 4 skibami. Przyczep mu jeszcze 2

przyczepić to i 8 czy 10 można tylko co z tego?

soko74 napisał:

Ja tam widzę 6 skib.

a ja bym mu więcej jak 5 dobrze rozstawionych nie zaczepił

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • PawelS
  • 282 1632
6 godzin temu, Rolnik1973 napisał:

To jest siła 

To jest moc

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇

https://youtu.be/BqPtwOrqmTM

Jaka siła jaka moc pług 6 skib rozstaw zapewne 35cm na skibę bo zabiera równo ze śladem ciągnika a wiec 2.1m na 190km więc o czym my tu mówimy, ale dźwięk ma piękny to muszę przyznać . 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • dacjan123
  • 28 617
lukasz0920 napisał:

Czy taki Mercedes? Fendt nie ma nawet własnego systemu gps tylko jakiś dokupowany a jd ma i za do wygodniejszy

Moze i nawigacja wygodniejasza w jd chociaż w to watpie ale napewno konfort pracy lepszy w fendt


ten plug przy tej 1934 to do plytkiej orki tylko jest normalnej szustki obracanej to by pewnie nawet nie podniósł a nie mowie juz o orce na 3m rostawionym plugiem chyba ze na piasku

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Grzesiek10314
  • 196 937
Rolnik1973 napisał:

To jest siła 

To jest moc

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇

https://youtu.be/BqPtwOrqmTM

Żadne osiągnięcie tego Ekomata 6 skib ciągnąć. Jakiś czas temu trafiłem tutaj na fotki JD 6M (chyba 6150M ale nie jestem pewien) który pracował z takim KV Ekomatem 6 albo 7 korpusów. Rysiu trzeba było wstawić link do Roberta Wilkowskiego, to tam ta 19 chociaż dostaje po tyłku z 6 konkretnymi skibami

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Ale taki fendt a Ursus 19'stka to za bardzo nie ma co porównywać. Rocznik, skrzynia itd a zwłaszcza cena.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • LukaszBRO
  • 197 1661

https://youtu.be/wmJGkG5yE8M jak już tak udostępniacie linki i ja wrzucam pokaz mocy:D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lukasz0920
  • 443 3152

Zawsze myślalem że fendt to numer jeden ale po testach jd i fendt to fendt jest gorszy. Kupowanie go to przeplacanie ale jak kto woli

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Grzesiek10314
  • 196 937

toż to ta sama półka i jakościowa i cenowa (wyposaż Jd tak jak fendta to różnicy cenowej dużej nie będzie), z tym że z nowymi Fendt-ami takich problemów nie ma jak z JD a przynajmniej z o tych problemach nie słyszałem. a w czym ten Jeleń lepszy??

    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • krzysiek277
  • 907 3607
14 godzin temu, koniu napisał:

złom jak każdy inny, czy zielony czy czerwony, czy niebieski, nie ma się nad czym spuszczać. Rolnikowi się tylko wydaje że ehh, ale on ma sprzęt, a ludziom z miasta to koło d*py lata czym rolas jeździ

Może i złom rolników pewnie się wydaje że ma fajny traktor ale nie wiedziałem że kupuje się traktor po to żeby widzieli miastowi

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Rolnik7343
  • 5859 16632
14 godzin temu, Grzesiek10314 napisał:

przyczepić to i 8 czy 10 można tylko co z tego?

a ja bym mu więcej jak 5 dobrze rozstawionych nie zaczepił

to słaby ten fynt bo 4x40 to 80km ciągnie

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Grzesiek10314
  • 196 937

ja myślę że ten pług to ma więcej jak 40 na korpus, ale przecież napisałem co ja bym mu zapiął. u mnie 6 cyl 110 km ciągnie 5x44 na lekkiej w uprawie ziemi, a na ciężejszej też ciągnie z tą samą prędkością ale to już szkoda ciągnika

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość
1 godzinę temu, Grzesiek10314 napisał:

, z tym że z nowymi Fendt-ami takich problemów nie ma jak z JD a przynajmniej z o tych problemach nie słyszałem

nie pokazywał @agromichal rozdupconych fendow? albo może gdzieś indziej ktoś inny wrzucał 936-939 z roztarabanionymi motorami

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Skoczek1994
  • 453 2934

Bo fendt swą renomę wyrobił ciagnikami z lat 80 i 90, to były naprawdę świetne ciągniki. Dziś natomiast wszyscy klepią podobne plastikowe zabawki na kilka lat. 

To jest prawdziwy pancerny fendt.

 

    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj