Deutz Fahr Agrotron 130
 

Deutz Fahr Agrotron 130

  • 2129 wyświetleń
Deutz-Fahr Agrotron 130 i overum xcelsior


Informacje o zdjęciu Deutz Fahr Agrotron 130


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • GRZES1545
  • 8966 11001

Długo masz ciagnik, jak Ci sie sprawuje i czy polecił byś. Myślę w przyszlosci nad 120KM.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Gospopawrol123
  • 10 145

2007r od nowości ani razu mnie nie zawiódł wymiana filtrów olejów i będzie latał to jest prosty dobry traktor ale używki bym nie brał bo te zagramaniczne to wytłoczone są z tego co czasem widziałem chyba że ci się trafi igiełka ale wątpię igły nikt nie sprzeda ja też nigdy bym go nie sprzedał mógłbym do kupić jeszcze 😂

    • Thanks 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • GRZES1545
  • 8966 11001

Oglądałem krajowy, wyglada dość dobrze i zadbany, gość chce koło  100 tys. Jeszcze z rok nie będę zmieniał, ale zbieram opinie. Dzięki.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • iron
  • 1037 10797

Ja mam 150 od nowości i nie mogę złego słowa powiedzieć.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • danielursus3p
  • 5231 6142

Kupić krajowego to jeszcze. Z zachodu ciągnika za tę kase bym nie kupił. Za dużo skomplikowanych mechanizmów, a francuzy też potrafią namotać w ciagnikach. A i krajowy nie będzie taki wyjeb jak z zachodu.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Gospopawrol123
  • 10 145
danielursus3p napisał:

Kupić krajowego to jeszcze. Z zachodu ciągnika za tę kase bym nie kupił. Za dużo skomplikowanych mechanizmów, a francuzy też potrafią namotać w ciagnikach. A i krajowy nie będzie taki wyjeb jak z zachodu.

zależy kto taki użytkuje ciągnik może być najlepszy dzik u mnie serwis nie był od nowości ani razu i niech tak pozostanie a jeden siądzie i wszystko roz####doli więc no krajowy czy zachodni a zachód dba o ciągniki bo one mają zarobić na siebie ale one nie stały w miejscu tylko zap###dali

    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj