Wzmocnione dłuta firmy Waryński
 

Wzmocnione dłuta firmy Waryński

  • 2388 wyświetleń

Nowość w Farmexpert. Dłuta wzmocnione płytką z węglika wolframu firmy Waryński


Informacje o zdjęciu Wzmocnione dłuta firmy Waryński


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • daron64
  • 4255 6966

Albo link chociaż .Ale po co

Edit

Parę jest na ich stronie po 160pare złotych i jedno za ponad dwie stówki. Ile takie coś w ogóle pochodzi? Na molbro zrobiłem z 50ha lacznie (jeden sezon na 3skiby, potem 4). Kosztowały koło 2dych szt. Taki jak tu zrobi odpowiednio więcej, żeby sie oplacalo zainwestować?

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Prawie anonimowy
  • Pigmei
  • 1868 3236

Już spotkałem się z lemieszami wzmacnianymi takimi płytkami (Gregore Besson), ale niestety, powyżej wstawek lemiesz się zdziera jak każdy inny, :(

Tak przeglądałem ofertę o której napisał @Farmexpert  jak wygląda oferta dla lemkena i cena dłuta zwykłego Waryński  około  48 zł, nakładki Waryński około 43 zł , dłuto napawane /inny zamiennik/ około 84 zł, a te z węglikiem Waryński  224 co wydaje sie niezwykle drogo bo i kamieni mam sporo,  może  kupił bym dosłownie sztukę dla testu ale   cena jak dla mnie zbyt wysoka.

Jeszcze jedno, zróbcie w sklepie porządek z nazewnictwem  bo dłuto to dłuto, ewentualnie dziób lemiesza  ,a nakładka to nakładka na dłuto a Wy macie to połączone i wprowadzacie w błąd kupujących.

Dłuto. nakładka lemiesza prawa zastosowanie Lemken Pług z węglikiem wolframu WARYŃSKI MAXX

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Farmexpert
  • 54 315

Z tego co wiemy dłuta z płytkami węglika wolframu zostały przekazane do testów przez Jacka Mocnego.

Mamy nadzieję że za jakiś czas podzielą się wynikami.

Nam też trudno odnieść się do tego jeżeli sami nie testowaliśmy.

Jeżeli dłuta serio będą wytrzymywały 7 razy dłużej to będzie to na pewno oszczędność czasu.

 

Co do nazewnictwa DŁUTA/NAKŁADKI itd...  używamy nazw ogólnie przyjętych na rynku części zamiennych.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Prawie anonimowy
  • Pigmei
  • 1868 3236

W tej postaci do lemkena nie wróżę  trwałości x7, konkurencyjne AgriCarb ma (miało?) w swym asortymencie dodatkowo napawane i te mogą tyle wytrzymać, tylko  cena  ponad 480 zł O.o  Tak więc czekam na wyniki testów @JacekMocny

image.png.6cdce948f3257b7618fda21437d2b11b.png

Co do nazewnictwa polemizował bym, konkurencyjne sklepy potrafią poprawnie nazwać elementy, zgodnie z opisem katalogowym :)

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj