Dwie nowe śruby do górnej pokrywy skrzyni biegów w ursusie C-4011
 

Dwie nowe śruby do górnej pokrywy skrzyni biegów w ursusie C-4011

  • 8351 wyświetleń

Dwie nowe śruby do górnej pokrywy skrzyni biegów w ursusie C-4011 już na swoim miejscu. Śruby które były poprzednio miały zużyty gwint i nie było sensu ich znowu stosować więc kupiłem nowe i przykreciłem,zresztą tak samo jak wszystkie śruby mocujące górną pokrywę skrzyni biegów do obudowy skrzyni biegów.


Informacje o zdjęciu Dwie nowe śruby do górnej pokrywy skrzyni biegów w ursusie C-4011

Zrobione z HUAWEI PRA-LX1




Rekomendowane komentarze

  • Gość

Najlepiej udokumentowana 40stka w internetach :D

A sprawdziłeś gwinty w obudowie skrzyni ? Bo skoro stalowe śruby były zużyte to od wibracji narobiły też szkód w żeliwie

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • jackob1997
  • 249 2230
23 minuty temu, zetorki12 napisał:

Ile dałeś ? A kierunki już ogarnąłeś ? 9_9

I tak i nie, żarówki będę musiał zmienić bo zjarane są, po zmianie powinno być ok, tak pozatym to działa przerywacz 

@witejus aż tak drobiazgowy nie będę żeby robić zdjęcia podkładek :ph34r:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • tytanowyJanusz
  • 3576 13394

uważaj z tak kosztownymi inwestycjami w ten ciągnik; okaże się że nie przepiszą na Ciebie i będzie płacz że nowe śrubki dałeś a traktor zbierają

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mezik0
  • 64 469

Niedługo będzie rok a kierunków jak nie było tak nie ma. A co do śrub to ponawiam pytanie czy przed wkreceniem porównałeś gwinty bo jak zakreciłeś na ostro co popadło to żebyś w trakcie prac niespodzianki nie miał

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • jackob1997
  • 249 2230
30 minut temu, mezik0 napisał:

Niedługo będzie rok a kierunków jak nie było tak nie ma. A co do śrub to ponawiam pytanie czy przed wkreceniem porównałeś gwinty bo jak zakreciłeś na ostro co popadło to żebyś w trakcie prac niespodzianki nie miał

Tak porównałem gwinty 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • t25a1
  • 294 1736

Co jak co, ale te przewody w tych peszlach to cudownie wyglądają.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Marecki2922
  • 517 1742

Ale wy jesteście , tu widać serce włożone w pracę , pokrywa czyściutka aż rdza zaczyna ją brać , instalacja wrzucona w peszel , i ta perełka nowa blaszka osłaniająca kostkę elektryczną 

a wy się śmiejecie :)

    • Haha 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Uziu92
  • Uziu92
  • 7969 20584

już tu jeden był co.wsadzil w c360 z 10 tys i mu ciotka zabrała go.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • jackob1997
  • 249 2230

@Uziu92 no był taki jeden, ja na jego miejscu zabrałbym wszystko co kupiłem do ursusa i wtedy ciotka może brać 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Uziu92
  • Uziu92
  • 7969 20584

jak ruchomośc nie Twoja to się nic nie robi i nie powinno robić bez zgody właściciela.

    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Mega wku****ny chłop !
  • PRIMO
  • 8046 8878

No gratulacje ;) Oryginalne śruby o twardości 8.8 zastąpił plasteliną 5.8 i tylko pozostało czekać jak wszystko będzie się sypać. 

    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lukbold
  • 1054 5840
PRIMO napisał:

No gratulacje ;) Oryginalne śruby o twardości 8.8 zastąpił plasteliną 5.8 i tylko pozostało czekać jak wszystko będzie się sypać. 

Promocja w castoramie była to kupił... Sypać się nie będzie bo widać że ruda go prędzej wpierdzieli niż ten grat coś zrobi w polu

    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • AndrzejMikulewicz
  • 254 1926

Napisz coś więcej. Długo ją robiliście i ile wziął mechanika za taką robotę? Mam do zrzucenia plecak w c355 to pewnie więcej będzie kosztować bo to już model wyżej :(

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kopin
  • 3791 5124

Ja dzisiaj wymieniłem we wszystkich kołach powietrze.bo to stare jakoś śmierdziało wilgocią i starymi skarpetami,bałem się że sie maszyny posypią jak tego nie zrobię ,a że sucho strasznie to bez wilgoci ,pachnącego siankiem nadymałem teraz wszystko będzie śmigało żwawo 😉

    • Haha 15

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lukbold
  • 1054 5840

kurde... to jest myśl z tym świeżym powietrzem w kołach, może samopoczucie maszynie poprawie 😎 tylko zapach siana trza by gdzie skołować i będzie parę dodatkowych punktów do lansu

    • Haha 2

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • jonek98
  • 2650 10450
tytanowyJanusz napisał:

uważaj z tak kosztownymi inwestycjami w ten ciągnik; okaże się że nie przepiszą na Ciebie i będzie płacz że nowe śrubki dałeś a traktor zbierają

ale ma chłopak zdjęcia tego co robił,w razie czego podkręca swoje śrubki i inne pierdolki,z takimi twardymi dowodami to nawet do sądu można iść 😀

    • Haha 3

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Mega wku****ny chłop !
  • PRIMO
  • 8046 8878
29 minut temu, kopin napisał:

Ja dzisiaj wymieniłem we wszystkich kołach powietrze.bo to stare jakoś śmierdziało wilgocią i starymi skarpetami,bałem się że sie maszyny posypią jak tego nie zrobię ,a że sucho strasznie to bez wilgoci ,pachnącego siankiem nadymałem teraz wszystko będzie śmigało żwawo 😉

Rozpie*****łeś mi system tym tekstem. 🤪🤯

    • Haha 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj