Opryskiwacz Holder 2700l 15m.
 

Opryskiwacz Holder 2700l 15m.

  • 4650 wyświetleń
Byłby ktoś z was zainteresowany opryskiwaczem.?? komputer belka rozkładana hydraulicznie poziomowanie hydrauliczne Koło r42 oświetlenie pola pracy LED 4x końcówki w tym RSM zaczep sekretny duże pudełko części


Informacje o zdjęciu Opryskiwacz Holder 2700l 15m.


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • griga
  • AgroTeam
  • 1080 12436

Dosyć sporo widzę tych modeli w ogłoszeniach, jakoś średnio trzymają cenę. Za to takiego 1600l 21m ze świecą szukać

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • kamilc017
  • kamilc017
  • 163 2745
49 minut temu, griga napisał:

Dosyć sporo widzę tych modeli w ogłoszeniach, jakoś średnio trzymają cenę. Za to takiego 1600l 21m ze świecą szukać

Bo taka pojemności i tylko 15m to trochę średnie połączenie. A taki 1600l i 21m to sam bym przygarnął.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • griga
  • AgroTeam
  • 1080 12436
Co do belki to każdy dobiera pod siebie. Ale Holder ma dla Mnie inne wady. Własna pompa przez co koszty napraw wyzsze. Nietypowy rozdzielacz i wyposażenie belki. Tak samo kosztowne. Poza tymi minusami to całkiem niezła maszyna. I za kilka tyś można już coś trafić oczywiście w średnim wyposażeniu

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Marcian1234
  • 17 651
no dobra ale co w tej pompie chcesz aby się zepsuło ? Uszczelniacze ? Zmieniałem kupiłem w sklepie z uszczelniaczami. Tłoczki czeramiczne jak coś są w pudełku zapasowe. Nawet dekiel jest do pompy nowy oczywiście w pudełku :) rozdzielacz stety nie stety mam mechaniczny. Końcówki no fakt korpus kosztuje 50 zł no ale zazwyczaj uszkodzonie z mojej winy. Dysze kołpaki uszczelki zestaw naprawczy w pudełku zapasowe. Jakby komputer się zepsuł jest sterowanie ręczne nigdy nie używane.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • griga
  • AgroTeam
  • 1080 12436

Ale widzisz Ty to masz w zapasie a Ja mówię generalnie. Kiedyś miałem opryskiwacz z belką holdera i kilka uszkodzonych głowic. To taniej wyszło wywalić wszystko i założyć system rau. A te stare całe szybko się sprzedały na części. Dla Mnie minusem są te kołpaki które sa przykręcane, nie dopasujesz nic normalnego ze sklepu za rogiem. (Mam system cebeco tak samo głupi i wiem co mówię)  Co do pompy jakoś wolę włoskie, jedyne co w nic paść może to uszczelniacz za kilka zł i membrana za kilkadziesiąt do dostanie bez problemu. 

Gdyby ten tańszy był 21m https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-holder-CID757-IDx7Pj5.html#454c1eb347

to bym się skusił, wrzucił pompę cometa sterowanie araga i super sprzęt za około 10tyś

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • stary sołtys
  • soltys48
  • 19706 36253
1 godzinę temu, griga napisał:

Co do belki to każdy dobiera pod siebie. Ale Holder ma dla Mnie inne wady. Własna pompa przez co koszty napraw wyzsze. Nietypowy rozdzielacz i wyposażenie belki. Tak samo kosztowne. Poza tymi minusami to całkiem niezła maszyna. I za kilka tyś można już coś trafić oczywiście w średnim wyposażeniu

Masz racje oprawy, rozdzielacz trochę kłopotliwe........

 

ile cenisz,skąd jesteś??Może być priv

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Marcian1234
  • 17 651

soltys48 napisał:

  ile cenisz,skąd jesteś??Może być priv

Jak nie będzie problemu weź Ty do mnie napisz

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj