Bizon Super Z056 x3
 

Bizon Super Z056 x3

  • 7392 wyświetleń

Likwidacja SKR, zostały 3szt. ceny 15.000zł do negocjacji

woj.podkarpackie



49.902808,22.945642


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • stempos1980
  • 7878 5920

Brak mu gardzieli jak to mówią albo fachowo podajnika słomy 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość
Raczej PRZENOŚNIKA POCHYŁEGO :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • tomek21894
  • 59 693

Dolicz jeszcze z 10 tyś bys tym kombajnem kosił a nie go robił całe żniwa....

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • nunu85
  • 497 3090

Jak juz bym miał kupowac bizona, to bym szukał takiego po jakims prywatnym rolniku, ktory albo likwiduje gospodarstwo albo kupił cos lepszego.

Branie maszyn po SKR, choćby były i tansze, to proszenie sie o kłopoty, bo one wymęczone bedą doszczętnie i jak bedziesz na nich pracował, to zero spokoju, tylko oczekiwanie co za chwile wyzionie ducha.

No chyba, ze ktos lubi majsterkowac i kupuje padline, zeby wszystko przed sezonem przejrzec i ponaprawiac, to jestem jeszcze w stanie pojac, ale robiac ten przeglad rzetelnie to i koszty wzrosna do takiego poziomu, jakby kupił zadbany i niezameczony egzemplarz.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mateuszc355
  • 2180 19475

Ja kupiłem po Eskarowskiego bizona tydzień przed żniwami :D Najważniejsze to zdrowa rama resztę można zawsze naprawić  :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • avici_lv80
  • 106 722
SKR a SKR u nas o sprzęt dbano z sąsiedniej wioski znajomy też kupił kombajn od nich przed samymi żniwami i śmigał aż miło bez wkładu rzędu 10tys.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Solarfactor
  • 30 396
Mam bizona zrobionego w 100% pod siebie ktorym kosilem ostatnie 4 lata bez najmniejszej awarii. Smarowalem, czyscilem, dbałem na maxa... Trafiła sie okazja u kupilem Case1680 więc postanowilem bizona sprzedać. Wystawilem poczatkowo za 23tys i echo. Zmienilem cene na 20tys o dalej nikt nie dzwonil wiec pomyslalem ze szkoda fajnej maszyny by stala nieuzywana i wystawilem za 18. Przyjezdzali tacy magicy i eksperci wiedzący "więcej" ode mnie o tym kombajnie ze stwierdzilem ze szkoda mojego czasu i zdrowia by sprzedawac go za takie guw*o a nie pieniądze. Obecnie bizonek stoi i czeka na lepsze czasy ☺

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Esab200
  • 360 3342

Do handlu trzeba mieć żelazne nerwy. 

Ja wczoraj takiego magika miałem przez telefon nie widział maszyny a wiedział o niej więcej niż ja 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • nunu85
  • 497 3090

O tym też mówie

Zdecydowanie wolałbym takiego bizona od Ciebie @Solarfactor za 20k, niż takiego pospółdzielnianego za 15. Ale ludzie jak widac mają inne priorytety

Podobnie jak na rynku aut czy jakimkolwiek innym.

PO pierwsze i najważniejsze- ma być tanio, a ze stan fatalny- podrutuje sie i jakos bedzie jechało. Grunt, ze mało wydane na zakup

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Esab200
  • 360 3342

@nunu85 trafna wypowiedź ma być tanio!!!

Ale jak to mówią ,, każdy orze jak może " jeśli kasy brak to się szuka tanio czyli na swoje możliwości. Mentalność ludzi to porażka jest 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj