Massey Ferguson 255 & Autosan D-44
 

Massey Ferguson 255 & Autosan D-44

  • 2601 wyświetleń

Czas opróżnić miejsce na zboże, bo żniwa tuż tuż. 



Informacje o zdjęciu Massey Ferguson 255 & Autosan D-44

Zrobione z Canon Canon EOS 70D

  • 35 mm
  • 1/160
  • f f/4.0
  • ISO 100

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • KubaMF
  • 818 4100

@Krzysztofsame Na przyczepę wchodzi tak ok. 4,5 tony. Boimy się ładować więcej bo i rama nie szałowa w niej, ale znajomy ma d44 też to ładuje ponad 6t i daje radę ;) 

Edytowano przez KubaMF

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Mega wku****ny chłop !
  • PRIMO
  • 8046 8878

Pewnie 30 ton silos? 

Mój Winkler czeka żeby go złożyć. 

@KubaMF zadowolony z silosu i co masz z dodatkowych opcji? 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • KubaMF
  • 818 4100

@ursus-volvo Tak jak @PRIMO piszę Winkler 30t. 

 

@PRIMO Dokładnie tak. No u nas w sumie długo nie czekał, ale trochę nas oszukali bo na stronie winklera pisało w tym okresie co kupowaliśmy że montaż gratis. A w końcu jak przyjechali montować to mówią że jaki montaż gratis u nich nic takiego nie ma także no ... minus za takie coś ... Silos po roku, jak na razie złego słowa nie powiem na niego. Trochę wykończenie nie za fajne bo na blachach nie raz są po cięciu takie wypusty nie raz już się skaleczyłem jak wchodziłem do niego czy wychodziłem. Jak za takie pieniądze to jest super moim zdaniem. Z dodatkowych opcji nic nie braliśmy . 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Mega wku****ny chłop !
  • PRIMO
  • 8046 8878

Ja jak zamawiałem to od razu powiedzieli że dowóz i montaż jest płatny. 

Z opcji dodatkowych wybrałem boczny właz 1x1 oraz rękaw podpodłogowy a reszta jak w standardzie. 

Ile w sumie cię wyniósł ten silos? 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • konrad1990
  • 52 743

Fajne ujęcie wyszlo ale z doświadczenia Ci powiem, że niedługo będziesz żałował, że 30 a nie 60 😉 papiery pewnie musiałeś zrobić już na niego ?

Edytowano przez konrad1990

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • timo
  • 824 3339
3 godziny temu, KubaMF napisał:

 

@PRIMO Dokładnie tak. No u nas w sumie długo nie czekał, ale trochę nas oszukali bo na stronie winklera pisało w tym okresie co kupowaliśmy że montaż gratis. A w końcu jak przyjechali montować to mówią że jaki montaż gratis u nich nic takiego nie ma także no ...Serio

Serio dałeś się tak zrobić? Jak tak było napisane, to tak ma być (na dowód zrobić screena strony). Na hasło, że trzeba płacić za montaż, powiedziałbym, że w takim razie to wypierdzialać mi z podwórka, biorę inną firmę.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Mega wku****ny chłop !
  • PRIMO
  • 8046 8878
11 godzin temu, konrad1990 napisał:

Fajne ujęcie wyszlo ale z doświadczenia Ci powiem, że niedługo będziesz żałował, że 30 a nie 60 😉 papiery pewnie musiałeś zrobić już na niego ?

Zawsze można zwiększyć tonaż dodając kolejne kręgi. 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • KubaMF
  • 818 4100

@PRIMO To my nic dodatkowo nie braliśmy, a cena już nie pamiętam 7800 chyba czy jakoś tak z samym silosem. A resztę dokładnie opisywałem pod zdjęciem z silosem w mojej galerii. 

@konrad1990 Dziękuje :D Pewnie tak, ale wujek chciał taki więc i taki jest nie, ale jak na razie nam wystarczy. Do silosu 30t wchodzi, na strych 20 więc spokojnie na parę lat jeszcze starczy. Zawsze można dołożyć jedną blachę tak jak kolega niżej piszę i wtedy bodajże będzie 40t. 

@timo Nie będę odpowiadał na twój komentarz nie chce popaść w kłótnie :) 

 

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • timo
  • 824 3339

Jak sobie chcesz, nie będę Cię przecież zmuszał ;) Tylko niestety przez taką postawę osób, które nie egzekwują od sprzedawców tego, za co zapłacili, nieuczciwe firmy pozwalają sobie na takie zachowania, bo co drugi machnie ręką i dodatkowa kasa wpada takim "Januszom biznesu".

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj