Kukurydza
 

Kukurydza

  • 2778 wyświetleń
Tak wygląda sciana pryzmy po krokodylu. Odkąd wybieram krokodylem starty w kiszące wynoszą 0%


Informacje o zdjęciu Kukurydza


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • ASZv3
  • 829 5395

No to raczej nie ma żadnej sensownej różnicy... żeby wycinakiem równo to raczej bardziej... :)

Jedna taka rada - kup kilka worków obciążeniowych takich skarpet, wsyp żwir i kładź je w poprzek dokładnie na szczycie odkrywanej ściany tj na folii - wtedy nie wpada tyle wiatru pod folię i nic się nie psuje więcej... :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bodzio1108
  • 181 1847
@up przecież widać że ziemią ma okryte więc powiedz gdzie miałby te syry układać? Co do foto to lepiej krokodylem niż łyżką bo łyżka to dużo rozluźnia

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ASZv3
  • 829 5395

Lepiej bez ziemi ;)

Jeśli o wbicie chodzi no to wiadomo ale warto ucinać równo...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ASZv3
  • 829 5395

Ogólnie nie trawię obsypywania ziemią ;) a tu po prostu nie widziałem jakoś tej ziemi ale tak czy siak to zawsze odrzuca się z nadmiarem i ten wiatr włazi...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Reno1
  • 398 2479
21 godzin temu, ASZv3 napisał:

No to raczej nie ma żadnej sensownej różnicy... żeby wycinakiem równo to raczej bardziej... :)

Jedna taka rada - kup kilka worków obciążeniowych takich skarpet, wsyp żwir i kładź je w poprzek dokładnie na szczycie odkrywanej ściany tj na folii - wtedy nie wpada tyle wiatru pod folię i nic się nie psuje więcej... :)

Może i nie  ma różnicy ale odkąd biorę krokodylem to nic sie nie psuje, ale może to też być to że ja teraz tylko pryzmami sie zajmuje czyli odkrywanie i przywożenie.

Worków nie potrzeba bo jest przykryta cała ziemią :) A na zmyte boki z ziemi przy odkrywaniu przerzucam do przodu, żeby nie podwiewało bo z początku nie przerzucałem i lubiało sie zagrzać trochę :)

20 godzin temu, bodzio1108 napisał:

@up przecież widać że ziemią ma okryte więc powiedz gdzie miałby te syry układać? Co do foto to lepiej krokodylem niż łyżką bo łyżka to dużo rozluźnia

No masz rację, łyżka strasznie porusza pryzmę w głąb i przy moim poborze mogło by nie być tak pięknie jak jest teraz :)

 

20 godzin temu, ASZv3 napisał:

Ogólnie nie trawię obsypywania ziemią ;) a tu po prostu nie widziałem jakoś tej ziemi ale tak czy siak to zawsze odrzuca się z nadmiarem i ten wiatr włazi...

Ja pomimo większej pracy przy okrywaniu i odkrywaniu  od ziemi na pryzmach nie odejdę, bo jak przykryte dobrze to i kiszonka dobrze leży.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • Łukaszfarmer
  • 3 51
to nie tylko zasługa krokodyla, niska temperatura w znacznym stopniu ogranicza straty, latem mimo wszystko jakiś % będzie się parzyć

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Reno1
  • 398 2479
ale w lato też wybierałem i nic nie miałem odpadu, tylko ze na lato mam niższą trochę pryzmę to pasek wybieram w 3-4 dni

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj