Ursus C330M i CAT
 

Ursus C330M i CAT

  • 2965 wyświetleń

Nadszedł czas na budowę drogi do gospodarstwa :) W końcu nie trzeba będzie się przeciskać ciężarówkami koło domu :D




Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • matias95
  • 80 1201
niestety nie. Kopali fundamenty u nas, to przy okazji wykopał koryto na drogę

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • matias95
  • 80 1201
W sezonie z tej firmy biorą 100zl/G, teraz 90. teraz idzie gruz, na wierzch będzie sypany żużel

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • extrabyk
  • 5592 8394

Pewnie konkurencja w okolicy duża to robią po kosztach...ja biorę 120 i to uważam,że jest dużo za mało w stosunku do maszyny i oczywiście moich umiejętności :D Generalnie w tej branży narobiło się cwaniactwa i ci co robią tanio robią długo i finalnie klient płaci nawet drożej.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • griga
  • AgroTeam
  • 1080 12427
Pod Wrocławiem za godzinę mecalaciem zapłaciłem za czyszczenie starego rowu 90zł Wujek za korytowanie i przygotowanie drogi tez tyle za zwykłą koparko-ładowarkę.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lukbold
  • 1054 5840

120? na ślasku byś złotówki nie zarobił :P po tyle to kołówke mozna wyrwać z konkretnym operatorem... kwestia doczekania się :P no i oczywiście gdy roboty jest więcej a nie na godzinę czy 2

 

Heh konkurencja robi swoje. w 2010 traktor z zamiatarką to była u nas żyła zlota: 100zł/h i czasem po 12 i więcej godzin się robiło praktycznie okrągły rok... dawno i nieprawda

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • matias95
  • 80 1201
Niekoniecznie robią po kosztach. W każdym regionie są różne ceny tych samych usług. Wykorytowanie tej drogi wraz z przewiezieniem gruzu i zsypaniem rury przepustowej trwało ok 6 godzin. Jak dla mnie to dobry czas. Poza tym widać że firma konkretna I dobrze robią.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj