Granum KŁ-6 i TŁ-9
 

Granum KŁ-6 i TŁ-9

  • 3006 wyświetleń

Mieszanka siana 26 kwietnia ubiegłego roku. Miejsce okresowo zalewowe. Pierwszy pokos koszony 6 czerwca. Nawożenie pod potraw 145 kg saletry. Najwyższe trawy w tym miejscu osiągnęły 70 cm. :)


Informacje o zdjęciu Granum KŁ-6 i TŁ-9


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • bobcat2250
  • 382 1401

Szczerze mówiąc nie wiem. Nie pamiętam ile rok temu było za nie płacone, a w tym nic nie sialiśmy. Pogrzebałem nieco w Internecie i wygląda to tak:
KŁ-6 około 13,5zł/kg
TŁ-9 około 20zł/kg
Widełki od tej ceny mogą być duże.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ThePerkins
  • 928 5299

A masz gdzieś samą KŁ-6 ?. Bo ta TŁ-9 to droga trochę :D. Siałeś czystą czy z osłoną , jak z osłoną to na ziarno czy kiszonka ?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Dawałeś jakąś osłonę? Rośnie na torfie? Niedawno zasiałem jakieś 30 arów na próbę mieszanką kł6 i tł9 w miejscu gdzie zawsze na wiosnę stoi woda. Szukam odpowiedniej mieszanki bo będę miał kilka ha do obsiania w przyszłym roku.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bobcat2250
  • 382 1401

Koszenie przewiduję na dniach. ;) Mi też się podoba :)
KŁ-6 jest i sama. Siana była z owsem, a pierwsze koszenie przeprowadzone przed stwardnięciem zboża. ;) Natomiast jeśli chodzi o mieszankę ze zdjęcia, to siana w czystym siewie, lekko ponad normę. Trudno mi powiedzieć czy rośnie na torfie. Tu akurat jest działka między trzema stawami. Nie wiem czy nie przesadzę jak powiem, że na pługu mazało się to jak mada rzeczna.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ThePerkins
  • 928 5299

Sama kl6 siales na zwykłym polu czy też okresowo zalewowe?, jak na zwykłym prosiłbym jakieś foto, nawet może być i na snapa :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj