Budowa stodoły
 

Budowa stodoły

  • 3740 wyświetleń

Już bliżej końca nareszcie :D Płatwy w trakcie montowania. I przydał się Cyklop Pierwszy raz pracuje bez chwytaka :D



Z albumu:

Zdjęcia z gosporstwa i inne

  • 418 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 3643 komentarzy obrazka

Informacje o zdjęciu Budowa stodoły


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Piotr1216
  • 1217 5027

@ChedAgro Później będzie obita, a jak obita to już budynek, a że z drewna to stodoła ;) @kamil255 Bo najtaniej z drewna wychodzi postawić :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • tytanowyJanusz
  • 3578 13394

nie myślałeś nad tym żeby ściany obić blacha :) drożej ale trwalej bo i deski sie potem po rozsychaja i brzydko będzie wyglądać jak światło będzie walić miedzy nimi ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Rolnik z zamiłowania :)
  • pawlus224
  • 2624 15608

Ale jeśli miałoby to być rzeczywiście stodołą to i szpary między deskami potrzebne :) Poza tym za ileś lat przyjadą i mu za darmo zabiorą stare a założą nowe deski :D

 

  Gadaj jaki koszt Piotrze :) i jakie wymiary ? jakie pozwolenia potrzebne i jak kosztowne są ?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • michalost
  • 19 60

ten citroen jest na czarnej rejestracji ? moge prosic dokladniejsze zdjecie ?

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Piotr1216
  • 1217 5027

@tytanowyJanusz Blacha na część ściany jest zamówiona, choć początkowo miało być deskami, i nie wyjdzie wcale drożej nawet taniej, nie będzie jak typowa stodoła, ale najważniejsze że będzie spełniać swoją funkcję :D

 

@pawlus224 Raczej nie będzie takiej potrzeby w razie czegoś się drzwi uchyli, ja o tym nie słyszałem, stare deski większość już pocięta, bo próchno. Koszta jak pisałem :D, potrzebne jest złożenie w gminie wniosku o pozwolenie na budowę, i już tu musisz padać chyba 120 zł, później jak Ci uznają to robisz projekt, a przed tym geodetę, on chyba ze trzy razy musi być u nas jeszcze chyba raz na odbiór, albo zlecasz komuś i do starostwa wniosek i tam też coś trzeba było zapłacić, jakąś opłatę legistlacyjną chyba, nie pamiętam ile ale coś mniej jak w gminie, no kierownika nadzoru budowlanego, na końcu majstra i tam materiały :D Myślę że nic pomyliłem, taka droga była budując tą stodołę, a czas od złożenia wniosku w gminie do rozpoczęcia budowy prawie ponad 5 miesiecy :D Wymiary pisałem już wcześniej poszukaj w galerii pod zdj w komentarzach, powieszchnia ok 11x17   chyba 5 i 4 m wys

 

@michalost Biała TKI rejstracja a na co CI dokładne zdjęcie ? :D 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • michalost
  • 19 60

to mi sie przywidziało :D 

 

a bo mam takie dziwne hobby , kolekcjonuje zdjęcia pojażdów na starych tablicach :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Pawel328
  • 643 3818

to strasznie długo trawa ta papierowa wycieczka ;) jeśli mam być szczery to nie uważasz ze z tymi slupami będzie mniej praktyczna ta stodoła? ja bym robił bez słupów, ewentualnie na środku jeden a nie 2.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj