Pług Unia Atlas 3 skibowy
 

Pług Unia Atlas 3 skibowy

  • 5055 wyświetleń

Orka łąki atlasem. Jak widać bardzo twardo i sucho....



Informacje o zdjęciu Pług Unia Atlas 3 skibowy


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • kowal1108
  • 22 282

Z mtz 82. Moim zdaniem pług akurat do niego ziemia 4 klasa i kamieni full. Grudziądzki sztywny co chwila lemiesz. Próbowałem też z zabezpieczeniem kołkowym to kilogram śrub na hektar :) Ten stary ale sprawdza się super. 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kowal1108
  • 22 282

Ja orzę 5 polową tj. ok 10 km/h. Z 4 na pewno by nie dawał rady orać na taką głębokość z taką prędkością. Tylko, że ja mam odkładnie od kvernelanda od atlasa oryginalne są dużo mniejsze może byłoby inaczej.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kowal1108
  • 22 282

ja mam do Mtz 4 skiby i też daje rade.

A jak idzie z transportem po drodze? 3 jest bardzo ciężka buja jak nie wiem a z 4 to nie wiem jakby się jechało pomimo że mam masywnego tura ale za to nie mam żadnego obciążnika.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • farmer15555
  • 85 1251

ja mam tylko obciążniki i nie nosi go ja oram 4 i na przyśpieszaczu.On waży ok. 900 kg tylko że długi bardzo ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Krzysztof81
  • 3870 8146

Socha nie pług. Miałem taki 4 i do dziś cieszę się ze go sprzedałem. W porównaniu do Rabe czy nawet b125 to szmelc. Jedyny plus to zabezpieczenia dopóki nie cieknie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • toobek
  • 57 591

Wiem, że nie drogi ale bardzo mało 3 skibowych, a jak już jakiś jest to daleko :(

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kowal1108
  • 22 282

Socha nie pług. Miałem taki 4 i do dziś cieszę się ze go sprzedałem. W porównaniu do Rabe czy nawet b125 to szmelc. Jedyny plus to zabezpieczenia dopóki nie cieknie.

Na pewno nie jest najlepszy ale to jest pług za +-2 tysiące . Dla mnie wystarczy orze rocznie 6 ha. B125 na kamienie ktore mam na polach bezużyteczny jak dla mnie. Jak znajdę filmik jak pracują zabezpieczenia na jednym polu to wstawię. Wtedy się przekonasz dlaczego nie żaden sztywny. Jak coś zacznie cieknać to tylko nowe uszczelniacze i węże mogą zacząć nie są to wielkie koszty.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj