Claas Dominator Mega 204 II
 

Claas Dominator Mega 204 II

  • 3271 wyświetleń
:D


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • rataj
  • 3 1553
Jak się podobają maszyny z Orchowa?

ten wizualnie nie jest zly ale ogolnie jak dla mnie to lipa straszna.....

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lukasz345
  • 0 430

Ja też tam byłem 2 razy.Pierwszym razem oglądałem Massey'a Fergusona 307. A zan drugim razem pojechaliśmy zobaczyś claasa mercatora 75(ten co miał jakieś płyty plastikowe zamiast szyb i nic nie było widać na boki). Opony też kiepskie, posiekane.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kiju221
  • 17 887

Rataj nie wiem czy zauwazyles ale teraz wiekszosc firm odnawia maszyny przed sprzedaza. Tak sie podniecasz ze firma KRUQ to dobra firma a oni tez maluja kombajny i wiem bo tam bylem a zreszta wejdz se na ich strone i zobacz

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ralfMTX140
  • 3 2353
Rataj nie wiem czy zauwazyles ale teraz wiekszosc firm odnawia maszyny przed sprzedaza. Tak sie podniecasz ze firma KRUQ to dobra firma a oni tez maluja kombajny i wiem bo tam bylem a zreszta wejdz se na ich strone i zobacz

Wiadomo. Kazda firma chce jak najwiecej dostac kasy za kombajn to odnawiaja. Ale zdazaja sie kombajny ktore wygladaja po odnowie a maja orginalne lakiery. To juz odbierasz kombajn @kiju221?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kiju221
  • 17 887

No w piatek dostalem nareszczie decyzje o doplatach i jak tylko pieniazki beda na koncie to od razu po niego jade :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rataj
  • 3 1553
Rataj nie wiem czy zauwazyles ale teraz wiekszosc firm odnawia maszyny przed sprzedaza. Tak sie podniecasz ze firma KRUQ to dobra firma a oni tez maluja kombajny i wiem bo tam bylem a zreszta wejdz se na ich strone i zobacz

zgadza sie ale sa firmy ktore potrafia to robic i sa takie ktore nie potrafia :lol: wg mnei akurat w orchowie nie potrafia. sorry jak bylem tam kiedys ogladac 98sl wszedlem do kabiny a tam nie bylo fotela i wszystkie kable na wierzchu poucinane akumulator do odpalania na taczkach jeden do wszystkich kombajnow to chyba nie najlepiej o nich swiadczy co??nie wspomne o tym ze malowac tez trzeba umiec....

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kiju221
  • 17 887

No dziwne bo w moim jakos normalnie go odpalali i widac ze dawno nie byl odpalany bo kopcil na siwo prze okolo 1 minute no i co do malowania nie mialem zastrzezen ale kazdy ma swoja racje prawda. W 1 sie z toba zgodze jak tam bylem to zerknalem sobie tez do Lexiona 420 i byl komputer wlasnie w nim rozbebeszony kable na wierzchu. Mi sie naprawde podoba moj kombajn ale innym nie musi.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rataj
  • 3 1553

ja nie powiedzialem ze mi sie nie podoba napisalem gdzies ze wizualnie jest ok B) a swoje zdanie wyrazam o firmie na podstawie tego co widzialem osobiscie

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kiju221
  • 17 887

Tak z ciekawosci pytam nie ze zlosliwosci a twoj Claas byl odnawiany?? Jak mozesz jesli to nie sekret to napisz ile dales za niego i ktory to rok.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rataj
  • 3 1553

dalismy za niego ok 120 netto a czy byl malowany? pewnie jakies elementy mial odnawiane ale caly malowany nie byl na pewno. Z reszta sam mozesz ocenic jest w mojej galerii

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kiju221
  • 17 887

Tak dla twojej informacji moj tez nie byl malowany caly nigdy w zyciu takiego to bym nie kupil mial malowane podajnik pochyly drabinka i spod

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • keeway1911
  • 52 401

haha kupiłeś z "Aron-a".....byłem tam...tam są najgorsze Claas-y jakie widziałem, całe myte (nawet środek), malowane a niektóre spalone i na nowo robione....

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kiju221
  • 17 887

A dziekuje dobrze sie sprawuje :D wyobraz sobie ze juz 1 sezon pracowal i oprocz pasa nie stalo sie nic :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • keeway1911
  • 52 401
A dziekuje dobrze sie sprawuje :D wyobraz sobie ze juz 1 sezon pracowal i oprocz pasa nie stalo sie nic :P

Po 1sezonie co ty możesz powiedzieć o kombajnie....prawie nic....;/zobaczymy za kilka lat...;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kiju221
  • 17 887

Jestem ciekaw jak Twoja maszyna sie sprawuje? Bo jak widzialem zdjecia to niezbyt ciekawie ten kombajn twoj wyglada...ale racja nie liczy sie wyglad. Mimo to bezawaryjnej pracy zycze.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • sosek xu li
  • 4 1917

Moim zdaniem CLAAS Pana keeway1911 jest bardzo ładnie utrzymany, tym bardziej że jest to Mega I generacji. :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj