Wóz
 

Wóz

  • 3643 wyświetleń

Jako, że przybyła mi trzecia wywrotka, wozu już nie potrzebuję, więc jakby był ktoś chętny to jest na sprzedaż (woj. opolskie)



Informacje o zdjęciu Wóz

Zrobione z Sony E2303

  • 3.6 mm
  • 1/30
  • f f/2.0
  • ISO 534

Rekomendowane komentarze

  • Gość

On był już od ładnych parunastu lat sporadycznie używany, zwykle leciał na niego zbiornik bizona że zbożem przenaczonym na materiał siewny. Wóz jest w Pawłowicach k. Gorzowa Śląskiego jest jeszcze 1 mniejszy też na sprzedaż i sortownik do kartofli :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • tytanowyJanusz
  • 3568 13369

U mnie taka fura ma największe branie bo przyczepy do byle czego wyciągać to się nie chce a na tym wszystko przywiozę drzewo z lasu kamienie kartofle worki

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

do takich drobnych mam jeszcze rozrzutnik i małą przyczepkę do wożenia świń :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lukaschels
  • 130 1406

rozbierz i schowaj. ja tak zrobilem, mam wóz na drewnianych kołach i taki zwykły ukryty na strychach. nie przeszkadzają a są.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

@wilhelm no do kartofli obowiązkowo, ziemniaki to w warszawie rosną :P

@lukaschels ale mi te wozy się już raczej nie przydadzą a po co mają gracić?? A może ktoś potrzebował by takiego

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Setik
  • 556 4335

Mi wozu nie trzeba, jakbym miał to sam bym się tego pozbył bo żadnego pożytku z niego większego nie miałbym :P Ale mam taki jakby wóz (dwukółke). Jest dłuższa i pewnie szersza. Lekka rama ale mocna i idealna do wszystkiego :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

jakbym dostał 500zł to bym się cieszył, obok mam drugi wóz który za 300 bym oddał. Ogólnie Ten ze zdjęcia jest taki dość porządny zbiornik bizona supera mieścił, sporadycznie używaliśmy go tylko, na przetrzymania zboża do fajowania na materiał siewny, a tak to 2 wywrotki były + rozrzutnik na który też dawaliśmy zboże na materiał siewny, teraz doszła mi trzeci wywrotka, miejsca nie mam to chcę się pozbyć, (2 wozy, sortownik do kartofli i zgrabiarka taśmowa).

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Setik
  • 556 4335

Zgrabiarkę taśmową bym przygarnął :P Tylko jak daleko trzeba jechać i ile? :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

rozejrzałem się ile w okolicy stoją i tak myślę koło 800-1000 do dostania :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Setik
  • 556 4335

Myślałem jakby przygarnął ze dwie i przez zimę się pobawił i sprzedać wszystkie razem z moją po 1500 to kupię sobie za to przetrząsacz i zgrabiarkę porządną :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

No ja mojego przetrzaszacza 2 kołowego chetnie wymienil bym na jakiegoś z 4 kołami ale wiadomo kasa potrzebna dlatego moze jak sie wyprzeda całą graciarnie co nie używam już to starczy na jakąś fajną maszynę

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj