Ursus C-360 & Obsypnik
 

Ursus C-360 & Obsypnik

  • 3183 wyświetleń

Na innym kawałku sadzone w tym samym dniu ale dwie inne odmiany...jak widać za bardzo im się nie spieszy :) Tamte już podsypane a tym do podsypania jeszcze daleko :) Troszkę miejscami zarosły i nie wiem za bardzo co robić......Chciałem pryskać dopiero po podsypaniu ale do podsypania jeszcze daleko i boję się że mocno zarosną...środki już mam i nie wiem czy nie podzielić dawki i teraz opryskać raz a jak podrosną i już je podsypię to opryskam drugi raz...Zda to egzamin?


Informacje o zdjęciu Ursus C-360 & Obsypnik

Zrobione z SONY DSC-HX300

  • 4.3 mm
  • 1/160
  • f f/3.2
  • ISO 80

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • benyk123
  • 27 365

Piękny zestaw :D Jakim biegiem chodzisz 3 czy 2? Nie wiem nie praktykowaliśmy po wschodzeniu, po podsypaniu przed wschodami zawsze pryskamy AFALONEM a póżniej jakimś od trawicy :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • TheMariko12
  • 437 2730

Czym pryskasz na ziele ?? Swoje też raczej popryskam jak już je obsypnikiem przejadę,

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pisklaczun
  • 114 2637

Ja opryskalem jakieś 2 tyg po posadzeniu rundupem i czysto, a ziemniaki ładnie z ziemi juz wychodza;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mimi007
  • 131 752

my bronujemy dwa razy między tym oczywiście obsypnik, i po kolejnym pokazywaniu się ziela czekamy aż podrosnie, fusilade na raz i spokój do września

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • prorok
  • 2079 11821

@Benyk123

 

Dzięki :) Zależy jakie warunki i jak głęboko robię..czasem 3 czasem 2. Ja już teraz nie mam wyjścia muszę pryskać powschodowo ;) 

 

@TheMariko12

 

W tym roku mieszam Fulisade i Sencor zobaczymy co z tego wyjdzie...

 

@Pisklaczun

 

Nie bałeś się że weźmie też ziemniaki? Pierwszy raz go stosowałeś czy robisz w ten sposób już jakiś czas? Pytam z ciekawości bo może warto by było spróbować :) 

 

@Mimi007

 

U mnie bronuję raz...zależnie od potrzeby pielę raz albo dwa i potem podsypuje... Robiłem też tak że nie robiłem w ziemniakach nic tylko zaraz po sadzeniu pryskałem i tyle ale potem te ziemniaki jakoś nie rosły tak jak trzeba.. jednak lepiej jest ruszyć po czasie skorupę i dopiero wtedy pryskać..

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pisklaczun
  • 114 2637

ja pierwszy raz to stosowałem i czysto jest jak nalezy;) a ziemniaków nie było jeszcze widać jak pryskałem;)

wujek sadzi pare ha rocznie i od kilku lat tak robi;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj