Lemken opal 90
 

Lemken opal 90

  • 6452 wyświetleń

Nowy nabytek



Informacje o zdjęciu Lemken opal 90

Zrobione z LG Electronics LG-D290

  • 3.2 mm
  • 1/248
  • f f/2.4
  • ISO 100

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • michal1993
  • 459 3905

Jak ktoś kupuje teraz maszyny to tylko w okazyjnych cenach ;) jak się ruszy to można będzie nieźle zarobić ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • URSUS16
  • 278 1494

Piersi masz do wymiany w nim. Dlaczego sprzedajesz przedpluzki?

 

Nie wymieniłbym przedpłużka na ścinacze. Ścinacze słabiej kryją

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • THEADAM939
  • 56 335

Rolnik7343   Dzięki

Kolego tamten sprzedałem kupiłem tego bo jest przede wszystkim nowszy

Cena 4300 zł

Nie wiem widziałem w jednej rozpisce gdzies ze 2 opal 90 bierze 70 cm

URSUS16 Wiem musze pomyśleć nad nowymi lub na spawać chwilowo jakiego płaskownika sprzedaje bo chce kupić ścinacze

URSUS16 Powiem ci tak żę z doświadczenia wiem ze przedpłużek na lekkie ziemie się zbyt nie nadaje czy kamieniste bo na uwrociu się zapycha i na kamieniach też  jak podejdzie miedzy lemiesz a przedpłużek spełnia swoja role bardzo dobrze ale dla mnie ścinacz lepiej spełnia swą role co do krycia to zapewne kwestia dobrego ustawienia

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • URSUS16
  • 278 1494

Oralem swoim na scinaczach - oryginalnych lemkena i efekt dużo słabszy.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • griga
  • AgroTeam
  • 1080 12436

A może ma ktoś na zbyciu jeden taki pręt mocujący do przedpłużków? Mam u siebie jeden wygięty i troszkę to irytuje przy pracy.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Rolnik7343
  • 5859 16632

A może ma ktoś na zbyciu jeden taki pręt mocujący do przedpłużków? Mam u siebie jeden wygięty i troszkę to irytuje przy pracy.

Nagrzać i wyprostować :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ziomster
  • 73 542

agro1991 a ja ci polecę Mustanga:) ja własnie takim mustangiem oram (szerokość robocza to ok 40 cm na skibę,  wersja na ścinaczach) i jestem bardzo zadowolony. Ja dorobiłem sobie jeszcze koło podporowe bo moje pola nie są równe i z kołem jest łatwiej utrzymać głębokość orki - ale bez koła też robota fajnie idzie bo koła ciągnika są lepiej dociążone. Odkładnie bardzo ładnie kryją (w mojej galerii znajdziesz jakieś zdjęcia) 

 

Ten lamken którego pokazałeś chyba nie ma regulacji szerokości orki...a jesli ma to jakaś taka bardzo uproszczona (korpusy są na stałe zamocowane do ramy). Krone to zdecydowanie nowsza konstrukcja. Z częściami nie ma problemu i są w normalnych cenach - mówię oczywiście o zamiennikach. Ostatnio udało mi się nawet dokupić trzeci korpus za 1500 PLN  

 

jak chcesz wiedzieć coś więcej to pytaj:)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • URSUS16
  • 278 1494

@ziomster Ten lemken z drugiego linku ma regulacje o ile masz kliny do regulacji.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • TylkoOkragly
  • 259 2206

@Ursus16 przedpłużki sa dobre ale jak chcesz przyorac poplon łaki to ok ale do ogórów lub dyni jak oram to musze je sciagnac bo sie zapycha i oram bez i tez ładnie mój rabewerk kryje nawet bez scinaczy :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ziomster
  • 73 542

URSUS16 no to w Mustangu jest to trochę lepiej rozwiązane, w sumie tak jak pisałem to jest chyba trochę nowsza konstrukcja niż ten Lemken ze zdjęcia:) 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj