Ursus C-380
 

Ursus C-380

  • 9172 wyświetleń

Próba odpalania dzisiaj przy -16 przebiegła pomyślnie :P Zapraszam na mój fanpage: https://www.facebook.com/gadekagriculture/?fref=ts



Informacje o zdjęciu Ursus C-380

Informacje o kamerze

  • 2.9 mm
  • 1/135
  • f f/2.4
  • ISO 0



Rekomendowane komentarze

Gość marekfarmer

Napisano

  • Gość marekfarmer

Umnie przy -20 stara 60 tka odpaliła bez większego problemu to nówka musi palić 5/5

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • gadek5228
  • 132 995

pierwszych prac jeszcze nie było :P jedynie transport, ale 2t to nie obciążenie :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • farmtrac8244
  • 441 3451

Perkins zapal bez problemu podgrzać święcę i pali przepalany Farmtrac był i bez problemu

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Tyfo89
  • 525 1806

gadek5228 czy możesz zrobić fotkę jak ursus c-380 i zetor 5211 stoją obok siebie bo chcę zobaczyć jaką ma wysokość i jak się prezentuje obok zetora?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Waldek23
  • 42 1358

Bardzo mi się podoba ten ciągnik. Moje oba Jd dziś odmówiły współpracy. ;[

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lamboEVO100
  • 512 2129

Umnie przy -20 stara 60 tka odpaliła bez większego problemu to nówka musi palić 5/5

Akurat 60tka to prosty ciągnik i aby tylko silnik był zdrowy to zapali. 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Waldek23
  • 42 1358

W moim przypadku aku nie miał siły kręcić, a silniki zdrowe bo praktycznie nowe.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • malopolanin64
  • 420 2909

U mnie traktory na paliwie dośc dobrym plus na bak leje jedną lub dwie butelki denaturatu niewaznie czy traktor czy samochód ale od kiedy to stosuje nie było nigdy problemu ze strony paliwa a aku to wiadomo jaka ma sprawność na mrozie no ale jak coś to prostownik z rozruchem stoi a traktor do rpac codziennych grzałka w bloku na 30 minut i zapala jak w lecie a najwazniejsze że odrazu motor dogrzany fajnie równiutko chodzi bez dymienia no tylko hydraulika bardzo mizernie w te mrozy.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czesio200
  • 3400 12531

u mnie ruski zapalił tylko skręcać nie idzie praktycznie bo zalałem go hipolem ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • withanight
  • 1108 3203

Trochę się to nie mieści w głowie, żeby nowe ciągniki, prawdopodobnie garażowane, nie odpalaly przy ok 15 stopniach mrozu.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mateuszc355
  • 2180 19475

Mi padł aku , wujowi w nowym Fendzie czy zetorze też po 3 latach aku były do wymiany :(

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kris14
  • 266 8517

Ja próbowałem przy -15 to

MF255 świece + naładowany i "ciepły" aku 2 razy obrócił wałem, nawet nie przydymił, ale stał w stodole

4514 stał pod wiątką czyli na dworze praktycznie, też aku naładowane i w ciepłym stało, świece, 1 próba słabo, świece drugi raz i tam z czasem zaskoczył

6115M aku nie wyciągane, stał ze 4 dni nie odpalany, świece, 2 obroty wałem, powoli kręcił ale od razu zaskoczył.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mlodykom1
  • 18 408

Farmtrac w maju 2 lata przy -15 niestety i Ursus 10014h przy tej samej temp też niestety odmówił :(

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • 1231Karol
  • 60 360

U mnie Valtra przy aku nadającym się już na złom zaskoczyła mnie , zapaliła na strzała , ale to zasługa godziny podgrzania grzałką ;) 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • versus
  • 27 1106

Gratki bo jakos okazji nie było pogratulować, podoba mi się, oby posłuzył :) W niedzielę przed świętami przejeżdżałem do Wieśka to go nie było widać, był już wtedy? 

Od FT technicznie on się coś różni? W Grudusku  Rol-Czar ma jakiś znośny obrót? Serwis tu mają czy aby w centrali?

 

A co do odpalania to u mnie Case aby raz kiedyś przy ok -25st i prawie tygodniu nieodpalania odmówił posłuszeństwa, tak to problemów z nim nie mam. Ma podgrzewacz powietrza dolotowego, czy jakoś tak, pół minuty się grzeje i odpala bez problemów. Trochę pochodzi na pusto, potem trochę pomachania ładowaczem, to hydraulika szybciej do siebie dochodzi i jazda.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Janusz342
  • 90 1068

U mnie na mocnych aku pala prawie zawsze :D raz było cieżko pare ładnych lat temu jak przyciągnęło -30 i ponad to 2 razy ciepła woda przelany i zaskoczył ale cieżko było a tak jak jest do -25 to nie ma problemu chwile kreci dymek i zaskoczy :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • withanight
  • 1108 3203

Jakich firm kładą akumulatory na fabryczny montaż? bo czytam i nie wierzę :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • gadek5228
  • 132 995

Najszybciej jechałem nim 32-3, 

Tak Dominik Ursus już wtedy był ;) on praktycznie to samo co farmtrack, różni się tylko umiejscowieniem wajch, włączników, deko mocniejszy podnośnik tu w Ursusie.

Akumulator Eurostart

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marek1977
  • 1272 3073

Jak to jest z tą 4-nią gwarancją na tego Ursusa,możesz podać warunki.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Pawel328
  • 635 3804

z tego co wiem na silnik dwa lata jest gwarancja a na reszte 4 lata. Fajny ciagnik, móglbys nagrac jakis film z jego udzialem? :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj