John Deere 6630 + metaltech 12DB
 

John Deere 6630 + metaltech 12DB

  • 3391 wyświetleń


Informacje o zdjęciu John Deere 6630 + metaltech 12DB

Zrobione z HTC HTC Desire 500

  • 3.6 mm
  • 50010/1000000
  • f f/2.0
  • ISO 125

Rekomendowane komentarze

  • Nowicjusz
  • Bolo312
  • 2 15

Przyczepy zakupione 2014 maj. Jakość  OK. tyle że cena i te nalewki za tą cenę to firma wali w h...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bialy2005
  • 582 11814

W tej chwili cena jest porównywalna z zasłąwem czy wieltonem,  a pewnych wypadkach nawet tansza do konca roku tak było była dodatkwa promocja 7% na wybrane powiaty :) Z oponami to jest troszke nie hallo ale wychodza z założenia ze te opony wystrczaja na wykorzystanie rolnicze. Na nalewkach jezdzi sie także w  transporcie ciezarowym i czasem jest lepiej czasem gorzej. Rozmyslałem czy nie dołozyc i wziaść na nowych ale doszedłem do wniosku ze nie ma sensu na warunki rolnicze pchac sie w nowe. DOdam ze nowe w zasławiu czy wieltonie to tez nic rewelacyjnego bo chinczyki a do markowych tez gruba dopłata. Metaltech chciał pójsc na taki układ że sprzedali by mi przyczepy bez kół miałem sobie kupić felgi i opony markowe bo mam w dobrych cenach dojscie ale odpusciłem temat i zamówiłem na standardowych. Nie zamierzam jezdzi nimi po 100km w jedna strone i predkosc max 40km/h Wiec obstawiam ze wytrzymaja ładnych kilknascie lat.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • Bolo312
  • 2 15

Może i masz rację.

Ale jest niedosyt, bo jak się kupuje nowe to ma być wszystko nowe a nie "sztukowane",

z tego założenia wychodzę.

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bialy2005
  • 582 11814

Troszke jest tak jak mówisz.

Tylko tez trzeba odróznic pojecie nalewka od regenerowana - nalewki to te którym tylko sam nowy gotowy bieżnik wulkanizuja czy tam kleja nawet napisy  z danymi opony producenta nie zostaja naruszone ( mozna kupic 600-700zł)  a regenerowanie polega na tym że cała opona poza karkasem jest od nowa nawijana jak w nowej oponie. Akurat mam transport i czesto na napedowe kupuje micheliny tzw. remix oddaje swoje karkasy i dostaje za pól kasy ( około 1000zł a nowa 1700)  opone która nie odbiega parametrami jak oryginalna nowa przebiegi i wytrzymałosc identyczna. Wiekszośc firm tak robi tylko czesto taka opone sprzedaja pd inna marka np. good year  regenerowane sprzedaje pod marka Next Tread. A te najtansze to nawet dobrze nie sprawdzaja karkasów wiec moze byc bummm po jednej trasie :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj