Konstrukcja dachu wiaty
 

Konstrukcja dachu wiaty

  • 5723 wyświetleń

Z albumu:

2015

  • 30 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 368 komentarzy obrazka

Informacje o zdjęciu Konstrukcja dachu wiaty

Zrobione z SONY C2105

  • 2.9 mm
  • 1/13
  • f f/2.4
  • ISO 450

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • yahooo777
  • 1285 5606

Wymiary wiaty 14x22. Profil zamknięty, w środku kątowniki wstawione, to na złomie mieli;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • yahooo777
  • 1285 5606

Dół-góra 8x8, na dwóch 8x12, w środku 8x3 bodaj że, ścianka czwórka na tym podstawowym, na odkosach trójka, na szczytach dane były dość duże ceowniki, rozmiaru nie pamiętam niestety

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • robert1004t
  • 38 404

Dzięki za info. Ja planuje od wiosny dobudowac z boku chlewni wiate o szerokosci 6 m i zastanawiam sie z czego zrobic lekka ale odpowiednio mocna kratownice. Ale wedlug twojej to na góre i dół u mnie by powinno 50x30x3 przy 6 m rozpietosci spokojnie wytrzymac

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • yahooo777
  • 1285 5606

To było robione z projektu, stoi już 3 lata. A podkreślić chciałem, że to nie Polska tylko Szwecja. Na Twoim miejscu dał bym ceownik i miał święty spokój, konstrukcję całą metalową chcesz mieć?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • robert1004t
  • 38 404

No wlasnie zalezy co sie trafi, ceownikow 120 mam troche nazbierane ale to raczej na slupy i belke by bylo. Dlatego myslalem zeby z profili kratownice robic, na to krokwie i blacha T 55 bo taka mam z odzysku. I tak na nia trzeba projekt robic wiec moze i projektant cos doradzi tak zeby to wytrzymywalo odpowiednie obciazenia

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • yahooo777
  • 1285 5606

Na 6 m zwykła krokiew 8x18 wytrzyma bez podciągu, do tego blacha T 18. A co do stalowej konstrukcji, na Twoim miejscu wezwał bym firme zajmującą się wykonaniem stalowej konstrukcji, weź od nich wycene na robote i materiał, za to nie zapłacisz przecież, oni Ci powiedzą co powinno być na tym dachu żeby stał jak sie nalezy;) ja za bardzo sie nie znam na konstrukcjach stalowych. Co do drewna, pokryciia jestem w stanie Ci doradzić, ale to co widzisz na zdjęciu wykonywaliśmy pierwszy raz i mieliśmy podłożonego gotowca;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • yahooo777
  • 1285 5606

Pewnie że dobry;) ja jak coś robie u siebie zawsze biorę kilka wycen, a przeważnie kończy się na tym, że sam z ojcem coś gmyram;) Jeżeli potrzebujesz zdjęć jakichś konstrukcji to służe pomocą, coś znajde u siebie w zasobniku xP

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj