Przyczepa z rozrzutnika
 

Przyczepa z rozrzutnika

  • 5907 wyświetleń


Informacje o zdjęciu Przyczepa z rozrzutnika

Zrobione z FUJIFILM FinePix S2000HD

  • 5 mm
  • 10/1250
  • f f/7.0
  • ISO 100

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • ursus-5314
  • 74 642

z jakiego rozrzutnika? dużo jest z tym roboty? jaki koszt przeróbki? jaka ładowność? sorry za tyle pytań :-)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marcingzmc
  • 1 113

Zrobiona jest z polskiego rozrzutnika 3,5t, koszt to ok 1,5 tyś, ładowność ok 5t a roboty trochę jest ale warto :D

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lukaschels
  • 130 1406

A napiszesz trochę o kosztach i co zrobiłeś dodatkowo? Ciekawi mnie to mam stary już nieużywany rozrzutnik i może warto go przebić na jednoosiową.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marcingzmc
  • 1 113

Najpierw poodczepiałem przekładnie,wałki itp, następnie odciąłem skrzynie od dolnej ramy, i odciąłem dolną ramę nad osią i wydłużyłem ją, powzmacniałem,kupiłem siłownik,przewody przez internet i na szrocie kilka metrów ceownika i dorobiłem mocowanie na siłownik w dolnej i górnej ramie, przyspawałem z tyłu słupki i zrobiłem dolne otwieranie tylnej burty(części z internetu), zawiasy wywrotu są mojej konstrukcji, jak będę miał chwilę to mogę zrobić kilka zdjęć z mocowaniami, zawiasami, ramą itp.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • hopper5
  • 85 958

Ja też przerabiałem rozrzutnik(w galerii) ale sprzedałem po dwóch latach użytkowania bo trochę za wąski jest i bardzo podskakuje przy większej prędkości. Ale myślę że do c 360 w sam raz. Na plus- w każdą dziurę się cofnie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • Gienek14999
  • 11 67
24 minuty temu, hopper5 napisał:

Ja też przerabiałem rozrzutnik(w galerii) ale sprzedałem po dwóch latach użytkowania bo trochę za wąski jest i bardzo podskakuje przy większej prędkości. Ale myślę że do c 360 w sam raz. Na plus- w każdą dziurę się cofnie.

Jaki koszt przeróbki wyszedł?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • Gienek14999
  • 11 67

Był jeszcze kupiec na części? Ze stali wszystko kupowałeś czy miałeś coś swojego?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • hopper5
  • 85 958

Z kupcami nie ma problemu. Wszystko kupowane. Burty nowe wys 0.8m. Podłoga nową.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • GRZES1545
  • 8978 11053

Te koła wytrzymają 5t?🤔 miałem jednoosiową to nowe opony kabat 12PR i 3.5t mocno siadały.

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj