Poddasze Użytkowe - Magazyn Zbożowy
 

Poddasze Użytkowe - Magazyn Zbożowy

  • 9807 wyświetleń

Jeszcze do końca nie ogarnięte ;) Jakimi środkami dezynfekujecie swoje magazyny zbożowe i kiedy?

DSC03120123.jpg



Informacje o zdjęciu Poddasze Użytkowe - Magazyn Zbożowy

Zrobione z SONY DSC-HX300

  • 4.3 mm
  • 1/30
  • f f/2.8
  • ISO 200

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • gotchisc
  • 56 716

pro bio emy, kiedy to bez znaczenia ale tydzień przed sypaniem powinno być zrobione

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • robert123farmer
  • 296 1767

nie dawales żadnej foli albo filcu pod blachę?

Dokładnie. Blacha być może będzie się skraplać jak w tym budynku są zwierzęta i będzie lipa

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • prorok
  • 2045 11790

Czyli po prostu pryskam wszystko jak leci? Ściany podłogę i "sufit" ? Najpierw muszę jeszcze wypowiedzieć wojnę myszatym bo w tym roku był pod tym względem cyrk ale wywalę wszystko i zrobię z nimi porządek ;) 

 

Nie dawałem żadnej foli budynek stoi  już kilka lat i nie ma problemu ze skraplaniem.Tyle że nie ma tam żadnych zwierząt. Pod spodem są tylko garaże ;) Kury są w innym budynku.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • tomrolnik
  • 113 1247

nie chodzi tu czy budynek jest nowy czy stary tylko o blachę na dachu. na eternicie wiadomo ze sie nie skraplalo

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mareknh
  • 40 851

Co zauwazylem u siebie, to pod blacha alu-ocynk nie skrapla sie, a pod kolorowa to zjawisko wystspuje w duzo wiekszym stopniu.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal13113
  • 144 2354
K-Othrine tym środkiem pryskam magazyny od lat i nigdy nie było problemu a ma ten plus że działa bardzo długo bo nawet po 3 miesiącach owady padają, a dla człowieka jest praktycznie nieszkodliwy więc nawet opryskiwaczem ogrodniczym można to zrobić 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • prorok
  • 2045 11790

@Tomrolnik

 

Wiem że chodzi o blachę ale blacha na budynku jest od początku i co roku sypię tam zboże i na szczęście jeszcze nie było tak żeby się skraplało ;) Nie wiem od czego to zależy ale u mnie nic się  nie dzieje ;)

 

@MarekNh

 

To jest właśnie najzwyklejszy ocynk. Nie mam niestety porównania jak się  zachowuje kolorowa czy blacho-dachówka.

 

@Rafal12113

 

Tak z Twojego doświadczenia ile wcześniej przed sypaniem zbożna najlepiej go zastosować ? 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal13113
  • 144 2354

ja pryskam albo zamgławiam tak ze dwa tygodnie przed jak wszystko szykuje w tym kombajn i przyczepy razem 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj