Bizon & Claas
 

Bizon & Claas

  • 7954 wyświetleń

Bizonek dostał nowego pomocnika ;) Nowy Nabytek Claas Dominator 118 Maxi






Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • agrotechnicZ165
  • 365 767

Pomocnika to chyba w dużym cudzysłowie, jak zielony ma ponad 3 razy większy przerób od czerwonego. ;)

 

PS- Dlaczego Claas?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czacza
  • 69 860

Pomocnika to chyba w dużym cudzysłowie, jak zielony ma ponad 3 razy większy przerób od czerwonego. ;)

 

PS- Dlaczego Claas?

3 razy większy przerób niż Bizon, to wychodzi ponad 4,5 ha/h.... O czym Ty mówisz... hahahahahahahaha

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czacza
  • 69 860

1 ha pszenicy chcecie kosić przez godzinę? To chyba z drzemką razem policzoną. 1,2 ha nawet 1,5 ha/h da radę Z056 połozyc w sprzyjaących warunkach!

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • damianzetor9540
  • 2705 13749

1.5 ha * 10t/ha = 15 t/h omłotu. Pozdro. :lol: Nawet niech sypie te 8 t/ha to wychodzi 12t/h omłotu. Boże, czy ty to k**wa widzisz.... 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • BSZ110
  • 163 948

W pobliskim rsp mieli 118 to 2,5 ha robił a bizon w zależności od pola, zboża i całokształtu robi hektar na godzinę po moich doświadczeniach

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czacza
  • 69 860

A gdzie to zbierają 10 t/ha pszenicy? Może to kolejna czeska opowieść, jaką słyszałem już o czeskich pszenicach na studiach... 9 t/ha jest bardzo dobrym wynikiem.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • artur7456
  • 233 294

Zaraz to będziecie swoimi bizonkami kosić więcej jak lexiony... Zejdźcie na ziemie ludzie! Skończyły się czasy PRL a bizon nigdy nie był i nie będzie potęga, ich czasy się na szczęście kończą.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czacza
  • 69 860

Jesteś pewien,że się kończą? W moich okolicach widzę coraz bardziej wyraźniejszą czkawkę na Claasy, miały być takie piękne,ale nikt nie wiedział,ze takie drogie...  wcale tak pięknie nie młócą jak starożytne legendy głoszą....

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • artur7456
  • 233 294

A co może powiesz ze ludzie beda w nieskończoność kosić tym? Z takim zapałem ja bym od razu kombinował jak wysłać teraz, zawczasu jak najwięcej bizonów na zachód, bo na pewno wszystkie "germance" im się zaraz rozlecą!

 

U mnie akurat jest odwrotnie, wiekowości osób bizony czkawka odbijają, a miały być wręcz bezawaryjne a tu proszę co chwile coś się sypie... ot dziwne. A Claasow z roku na rok tylko przybywa. 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • BSZ110
  • 163 948

Sypią się bo barany naprawić nie potrafią!!!!!!!!!! albo i się nie chce! Śmiech mnie ogarnia jak kazdy wierzy w zachód a jak kupi to pozniej h*j nie wydajnosc a jak się zesra to koszty w cholere. Za kombajn wydajności Z056 to trzeba dac około 100 tys... ludzie gdzie tu logika? U mnie kto ma te claasy z silnikiem za kabiną to narzeka. Dojście naprawde cudowne! Przy zimnym silniku można się tam kłaść ale w polu i w gorącym to naprawde super rozwiązanie. Wierzycie w te złomy co przekosiły tyle samo co bizony albo i wiecej a piszecie jakby to były najnowsze cuda techniki. Przyjdzie jechac w poleżanym zbożu to płacz bo nie ma jak podebrać i ludzie koszą w poprzek byle by jakos podebrac. Kuzyn był na wycieczce w Hersewinkel to na temat poleżanego zboża i problemu z podebraniem odpowiedzieli tak: KONSTRUKTORZY NIEPRZEWIDYWALI POŁOŻONEGO ZBOŻA. Ręce opadają.

 

@artur7456 Claasów przybywa bo każdy jest zachłyśnięty zachodem ale jak dostanie po kieszeni i wydajnościa 1ha/h to pozniej rozczarowanie ale jak przyjdzie do rozmowy to ho ho ho jakie to cudo! 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • qba240
  • 7 55

u nas przybywalo claasow przez ostatnie 3-4 lata, ale teraz spowrotem przybywa tych zlomow bizonow.... poco oni ten zlom kupuja skoro mieli cudowne zachodnie claasy???

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czarek7340
  • 107 1481

u nas jeden kupil 108 sl i od razu w pierwszym roku klawiatura silnika sie rozkrecila ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czacza
  • 69 860

Jak tak Wam się podobają zachodnie sprzęty, może czas najwyższy żony zamienić na jakąś niemkę, co? :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Rolnik2517
  • 387 3643

Sypią się bo barany naprawić nie potrafią!!!!!!!!!! albo i się nie chce! Śmiech mnie ogarnia jak kazdy wierzy w zachód a jak kupi to pozniej h*j nie wydajnosc a jak się zesra to koszty w cholere. Za kombajn wydajności Z056 to trzeba dac około 100 tys... ludzie gdzie tu logika? U mnie kto ma te claasy z silnikiem za kabiną to narzeka. Dojście naprawde cudowne! Przy zimnym silniku można się tam kłaść ale w polu i w gorącym to naprawde super rozwiązanie. Wierzycie w te złomy co przekosiły tyle samo co bizony albo i wiecej a piszecie jakby to były najnowsze cuda techniki. Przyjdzie jechac w poleżanym zbożu to płacz bo nie ma jak podebrać i ludzie koszą w poprzek byle by jakos podebrac. Kuzyn był na wycieczce w Hersewinkel to na temat poleżanego zboża i problemu z podebraniem odpowiedzieli tak: KONSTRUKTORZY NIEPRZEWIDYWALI POŁOŻONEGO ZBOŻA. Ręce opadają.

 

@artur7456 Claasów przybywa bo każdy jest zachłyśnięty zachodem ale jak dostanie po kieszeni i wydajnościa 1ha/h to pozniej rozczarowanie ale jak przyjdzie do rozmowy to ho ho ho jakie to cudo! 

polać mu dobrze mówi

ja swoje z 56 przygotowałem do żniw i  zero awarii !!!!!

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • artur7456
  • 233 294

Sypią się bo barany naprawić nie potrafią!!!!!!!!!! albo i się nie chce! Śmiech mnie ogarnia jak kazdy wierzy w zachód a jak kupi to pozniej h*j nie wydajnosc a jak się zesra to koszty w cholere. Za kombajn wydajności Z056 to trzeba dac około 100 tys... ludzie gdzie tu logika? U mnie kto ma te claasy z silnikiem za kabiną to narzeka. Dojście naprawde cudowne! Przy zimnym silniku można się tam kłaść ale w polu i w gorącym to naprawde super rozwiązanie. Wierzycie w te złomy co przekosiły tyle samo co bizony albo i wiecej a piszecie jakby to były najnowsze cuda techniki. Przyjdzie jechac w poleżanym zbożu to płacz bo nie ma jak podebrać i ludzie koszą w poprzek byle by jakos podebrac. Kuzyn był na wycieczce w Hersewinkel to na temat poleżanego zboża i problemu z podebraniem odpowiedzieli tak: KONSTRUKTORZY NIEPRZEWIDYWALI POŁOŻONEGO ZBOŻA. Ręce opadają.

 

@artur7456 Claasów przybywa bo każdy jest zachłyśnięty zachodem ale jak dostanie po kieszeni i wydajnościa 1ha/h to pozniej rozczarowanie ale jak przyjdzie do rozmowy to ho ho ho jakie to cudo! 

 

Jasne nie potrafia! Oczywiście ze kochany bizonek nie może mieć w waszym świecie awarii, gdzie tam! To wszystko wina nieudolnego mechanika a nie starego grata ktory psuje sie sam z siebie. 

Ładny hipokryta z Ciebie. :) Ciśniesz po "zakochanych" w zachodzie a sam piszesz jak książkowy przykład fanatyka swojego bizonka. "Wierzycie w te złomy co przekosiły tyle samo co bizony albo i wiecej a piszecie jakby to były najnowsze cuda techniki" - widzisz a Ty wierzysz w te złomy które przeleciały wszystkie PGRy w Polsce.

Co do położonego zboża- jakoś u nas uwielbiany przez tłumy bizon nie dal sobie rady i musiał go claas zastąpić, ciekawe nie? Ale zaraz powiesz ze operator do d.. Jasne tylko ze 4 osoby tamten kawałek próbowały skosić i nikomu nie udało sie, polska moc zawiodła? 

 

Jak tak Wam się podobają zachodnie sprzęty, może czas najwyższy żony zamienić na jakąś niemkę, co? :D

 

Jak tak Ci się podobaj stare klamoty to żonę na jakaś babcie sobie zmień? :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Tu się nie śpi... Tu się lata !
  • blawatek98
  • 385 1729

W dobrej pszenicy bizon w życiu ha w godzinę nie położy ;) A tym clasem 1,5-2 ha spokojnie walnie ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Rolnik2517
  • 387 3643

Jasne nie potrafia! Oczywiście ze kochany bizonek nie może mieć w waszym świecie awarii, gdzie tam! To wszystko wina nieudolnego mechanika a nie starego grata ktory psuje sie sam z siebie. 

Ładny hipokryta z Ciebie. :) Ciśniesz po "zakochanych" w zachodzie a sam piszesz jak książkowy przykład fanatyka swojego bizonka. "Wierzycie w te złomy co przekosiły tyle samo co bizony albo i wiecej a piszecie jakby to były najnowsze cuda techniki" - widzisz a Ty wierzysz w te złomy które przeleciały wszystkie PGRy w Polsce.

Co do położonego zboża- jakoś u nas uwielbiany przez tłumy bizon nie dal sobie rady i musiał go claas zastąpić, ciekawe nie? Ale zaraz powiesz ze operator do d.. Jasne tylko ze 4 osoby tamten kawałek próbowały skosić i nikomu nie udało sie, polska moc zawiodła? 

 

 

Jak tak Ci się podobaj stare klamoty to żonę na jakaś babcie sobie zmień? :D

bizonem nie dał rady wykosić wyległego zboża ? ale jaja  :D

u nas  był przetrzymany hektar pszenicy i się położyła na dodatek trawa przerosła i było wykoszone do gołej ziemi każdy kłosek wykoszony i wymłócony

ja miałem też MF 487 to tym wogóle nie dało się kosić wyległego

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Rolnik2517
  • 387 3643

nie nie

u mnie wykosiłem ale jak ktoś jest zakochany w claasie to opowiada bajki że bizon to złom

a na dodatek miałem więcej takich  kawałków ale z wyką to dopiero było wyzwanie jedyne co się stało to drut od grabi się  urwał i zablokował podajniki a tak do gołej ziemi wykosił :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czacza
  • 69 860

Tylko wiele z tych "klamotów" nie ma jeszcze ukończonych 18 lat! ;P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj