Tad-Len KR 1,65 i Agromet Famarol Meduza Z-036
 

Tad-Len KR 1,65 i Agromet Famarol Meduza Z-036

  • 5062 wyświetleń

Tad-len podejście drugie ...


Famarolka pożyczona , luzy we wszystkie możliwe strony ,olej cieknie ale KOSI i cicho pracuje :)



Informacje o zdjęciu Tad-Len KR 1,65 i Agromet Famarol Meduza Z-036

Zrobione z SAMSUNG SAMSUNG ES74,ES75,ES78 / VLUU ES75,ES78

  • 4.9 mm
  • 1/250
  • f f/3.5
  • ISO 80

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Piotruniu25
  • 3160 13674

Tadek już z siłownikiem widzę.

 

Tamtą ci zabrali a nową przywieźli?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • agro1991
  • 237 1599

a co się stało z poprzednią? dopłacałeś coś za siłownik czy dali w "zadość uczynienia"?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Rolnik z zamiłowania :)
  • pawlus224
  • 2624 15608

Dali , po rozmowie telefonicznej z panem Tadeuszem Świtałą . Poprzednia hm.. słaba jakość wykonania poszczególnych części .

 

  Ta ma być już dobra , na pewno szczerze zrelacjonuje po sezonie (jak wytrzyma) jak się spisuje , jaka jest jej jakość , obiecałem to producentowi dlatego też na razie zapominam o pierwszym egzemplarzu który zawiódł na całej linii .

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mickas092
  • 500 3849

Właśnie daltego kupilem za 1400 famarolkę zamiast nowej za 2x tyle.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Kondziu1832
  • 202 2844

Pawle co Ci siadało w Grass Rolce? Ile rocznie kosiła? Zastanawiam się czy mam być zaniepokojony. Gratulacje nowego nabytku niech służy jak najdłużej! : 5 :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • zajac1
  • 54 1517

Moja Famarolka w podobnym stanie jak ta opisywana powyżej i daje rade :)

Pawle oby podejście drugie było tym razem udane :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Do trzech razy sztuka , he-he ?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • emulegator
  • 232 1064

Masz przeboje z tymi kosiarkami ;) na dwa ciągniki będziesz kosił ? próbowałeś już tą nową?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • Deutz-Fahre-90
  • 1 93

Ja czytając wasze opinie o nowych rotacyjnach to zaczynam się bać o swoją roczną "WIRAX" 165cm.

Dodam że Wirax kosi bardzo głośno na początku tak że 3P nie słychać.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Rolnik z zamiłowania :)
  • pawlus224
  • 2624 15608

Michał , kupić to nie sztuka , kupić za te pieniądze kosiarkę bez luzów w oryginale i gotową do pracy to już wielkie szczęście - sam wiesz ;)

 

  Kondziu , po za tym ,że bęben się "ułamał" bo słupica spawana do skrzyni a nie przykręcana to nie było większych zastrzeżeń , głośna była to fakt , a nowy właściciel jeśli będzie miał szczęście to się nawet nie dowie ,że była spawana :)

 

 Rafał , dlatego muszę się zaopatrzyć w jakąś famarolkę :) Miejmy nadzieję , bo już nawet problemem nie jest kwestia finansowa tylko ,że znając moje szczęście każda następna kosiarka w cenie do 3 tys może nie być lepsza i nie wiadomo w jaką firmę następną "uderzyć" ...

 

 

 @zetorki , za trzecim razem to Ja się znajdę w szpitalu psychiatrycznym :P

 

  Pawle , jak ktoś nie zna mnie i mojego podejścia do maszyn to może pomyśleć ,że jestem dla nich katem i to nie wina kosiarek a moja , ale Ja naprawdę staram się dbać , nie przeciążać , kosić wolno a mimo to są takie przygody ... Na przykład ostatnią kosiarkę zakonserwowałem smarem w miejscach łączenia osłon z tymi kątownikami , w miejscu przykręcenia do ramy dałem filię żeby brud się nie gromadził i rdza , w miejscu łączeń osłon przedniej , środkowej , tylnej dałem uszczelki , na koniec wszystkie gwinty posmarowałem smarem łt - heh dobrze ,że to ta sama osłona :)

   Na dwa raczej nie bo już ją oddam tą famarolkę , no i szkoda ciągnika przy niej brudzić ;)

 

 

  @deutz-fahre-90 - nie ma się co martwić na zapas , ale dla spokoju sprawdz stan oleju :D

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Damianursus30
  • 94 496

Co jak co, ale Meduzę mogę polecić z ręką na sercu ( oczywiście zadbaną)  Posiadam taką, najpierw miał ją dziadek później my ( więc od początku w pierwszych rękach).   Wykosiła już jakieś 2000 hektarów i nigdy nie zepsuła się nagle- ma jeszcze nawet oryginalną plandekę :D

 

Nie mówię że nowe są złe ale jak widać trafił ci się kiepski egzemplarz :) 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Rolnik z zamiłowania :)
  • pawlus224
  • 2624 15608

Piotrze , nie więcej niż 0,5 ha (na zielonkę ) .

 

  Damian , jak dobry sprzęt i do tego zadbany to nic dziwnego ,że jesteś zadowolony :) jak zły to i stawanie na głowie nie pomoże ;) Ciekawi mnie czy famarolki powiedzmy z 2006 roku też są takie mocne . Wstaw kiedyś zdjęcie swojej :)

 

  Nie ulega wątpliwości , że zły , dzięki niemu wyszło kilka części które zostały źle wykonane , podobno ktoś za to odpowiedział ,że były tandetne i miejmy nadzieję , że teraz będzie już tylko lepiej :)

 

  Tą dad-lenką ze zdjęcia udało mi się wykosić około 2 ha łąki dziś więc już jest lepiej w porównaniu do pierwszej :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj