Byk
 

Byk

  • 6300 wyświetleń

Dziś sprzedany. Rok i siedem miesięcy. Kto zgadnie jaka waga ? Do wygrania talon.... :D


Informacje o zdjęciu Byk

Zrobione z Sony Ericsson WT19i

  • 3.5 mm
  • 10/2500
  • f f/2.6
  • ISO 64

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Simmi
  • 167 932

Dlaczego sprzedajecie tak młode sztuki? HF'y dobrze wybijają się, gdy miną 2 lata (przynajmniej u mnie) :) 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • URODZONY ROLNIK
  • rzeznik13
  • 287 3533

Jaka jest opłacalność trzymać 2lata czy więcej ? bo chyba tylko hobby, u mnie też max 18-20msc zależy od sztuki bo każda inaczej rośnie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • artur125
  • 1327 2484

dla mnie jest sens trzymac byki po 2 lata.Moim zdaniem hobby to sprzedaż byków 600-650kg

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • URODZONY ROLNIK
  • rzeznik13
  • 287 3533

Każdy ma inne zdanie i poglądy, w końcu wolność słowa,trzeba szanować każdego zdanie. ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pp1208
  • 706 5987

byczek wazył równo 640 kg. wydaje mi ze jak na swój wiek to waga dobra. chodź ostatnie dwa dni nie jadł wcale, chyba dlatego ze handlarz go oglądał i wiedział co bedzie :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

ja trzymam byczki do 24 miesięcy waga to 800-900 kg za takiego jest ładna kasa a cielęta kupić i odchować nie łatwo więc wagą podciągam;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • konopek
  • 18 212

ja teraz chcę potrzymać do około 24 m-cy zobaczę jaka będzie różnica wagowa przeważnie sprzedawałem w wieku około 18 m-cy to waga 600-700 była raz się trafiło 800 ale tylko raz niestety

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Rzadko sprzedaję byki, bo jednego czy dwa rocznie. Hoduje krowy mleczne. Jest jakaś różnica w cenie za byka 23 czy 27 msc? Kiedyś jak skończył 2 lata to handlarz od razu 1 zł mniej, bo stary i jakieś badania trzeba na choroby. Jak jest teraz?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • artur125
  • 1327 2484

Thomas nie chce cię martwic ale handlarz cię wydymał. Badanie wycinka mózgu obowiązuje od 30 miesięcy

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • szpeniu87
  • 1 216

jak zakłady mają dużo towaru to już od 24 miesięcy dają mniejszą cenę 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • artur125
  • 1327 2484

to albo to nie był hf albo nie Ty go sprzedawałeś, tylko słyszałeś od ciotecznej siostry wujka Twojego szwagra :lol:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • the1mati1
  • 64 1842

Dwa dni temu sprzedawałem dwa ładne HF też po 7zł z VAT a mieszańce ładne bialo czarne po 7,2 brutto. Porażka dwa miesiące temu było 50gr więcej.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • artur125
  • 1327 2484

porażka to jest w moim regionie. Teściowi brata miesiąc temu z mieszańce proponowali 7,3zł (a on że słabo) teraz dają po 6,8zł

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Tak było kilka lat temu. Już od jakiegoś czasu sprzedaję przed upływem 2 lat, bo mam następnego byka do krycia jałówek i kłopotkiwych krów. W tym roku następca jest za mały i będę musiał go przetrzymać z 27 msc. Co do ceny to mi obiło się o uszy, że na mazowszu dobrze płacą. Rzekomo 7,6 zł. Co coś mi sie wierzyć nie chce.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • artur125
  • 1327 2484

za bardzo ładnego byka 7,6zł zapłacą ale za hfy 1zł mniej

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj