Ursus C-355
 

Ursus C-355

  • 4952 wyświetleń
Babcia :D


Informacje o zdjęciu Ursus C-355

Zrobione z Sony Ericsson WT19i

  • 3.5 mm
  • 10/2000
  • f f/2.6
  • ISO 64



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • SlawekLubelskie
  • 157 389

widzę że znalazłeś odopowiednie miejscę dla tego ciągnika szczerzę nie widzę różnicy między jedną kupą gówna a drugą kupą gówna,

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kuba55
  • 501 2797

widzę że znalazłeś odopowiednie miejscę dla tego ciągnika szczerzę nie widzę różnicy między jedną kupą gówna a drugą kupą gówna,

pokaz gimnazjalisto co posiadasz 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • SlawekLubelskie
  • 157 389

co wy ciągle wyskakujecie z tymi gimbusami??że sami chodzicie do szkoły to nie oznacza że każdy jest w tak samo tragicznej sytuacji jak wy :lol: to jest wasz jedyny tekst czy mi się tylko tak wydaje ,chodzicie do szkoły a wasz język taki ubogi wyrażam swoje zdanie na temat ciągnika a tu od razu jakieś gimbusy padają

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Adi96
  • 1848 11284

Gimbus nie oznacza tylko chodzenie do szkoły ale i zachowanie jest takie strasznie dziecinne piszesz po to aby kogoś wkurzyć.Każdy robi takim sprzetem jak mu się podoba.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • SlawekLubelskie
  • 157 389

super mi to wytłumaczyłeś,nie na mam na celu obrażania lecz wyrażanie swojego zdania,dlatego powiedziałem to co powiedziałem i swoje słowa podtrzymuje,ale ludzie czym tu się podniecać :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • AgroDavidosTV
  • 10 84

Co się czepiasz może ma do niego sentyment? Nie twoja sprawa nie podoba się nie musisz obrażać innych :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • SlawekLubelskie
  • 157 389

a ty się czym podniecasz bo nie ma w galerij twojego obiektu ''podniecenia "

czekaj czasu a się przekonasz ,narazie zachwycam się swoją nadzwyczaj wybitnie i mądrą osobą :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Twojpaniwladca
  • 75 111

a ty się czym podniecasz bo nie ma w galerij twojego obiektu ''podniecenia "

 

Ja myślę, ze podnieca go jego dziewczyna/żona, a takich zdjęć do galerii się nie wrzuca B) A że Wy gimbusy spuszczacie się na widok starego bądź co lepiej nowego Ursusa to już wasza sprawa :ph34r:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Adi96
  • 1848 11284

@SlawekLubelskie nie mam na celu obrażenia? tylko cały czas jest sarkazm i to nie jest obrażanie.Przychodzisz i specjalnie takie rzeczy piszesz  widocznie nie masz nic do roboty,tylko siedzenie na AF i dawanie komentarz jeden po drugim  i wypiera sie że ja "oceniam komentuje..." Wytłumacz jaki tu jest sens? Typowy polaczek Będzie jednemu drugiemu dołki kopał.

@UP Jak chcą niech podziwiają  Co drugi Polak pyta co z ta Polska fabryką Ursus a jak jeden będzie gadał i drugi że taki gówniaczy chłam to jak ma fabryka stanać na nogi i chociaż do 1/3 byłej świetności powrócić?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Rolnik2517
  • 387 3643

ursus c 355 teraz mam trochę problemów ale to przez ciebie bo nie kupowałeś ursusa i nie ma orginalnych cięści tylko podruby z chin  

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • SlawekLubelskie
  • 157 389

jakie stwierdzenie że to moja wina,nie widzę żadnych korzyści z zakupu ursus,i nawet jak bym dostał prow i było by w nim napisane że musze kupić nowego ursusa,bym zrezygnował

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj