Brony na przedni Tuz
 

Brony na przedni Tuz

  • 13172 wyświetleń

Pierwsze hektary.


Informacje o zdjęciu Brony na przedni Tuz

Zrobione z SAMSUNG GT-B2710

  • 1/115
  • f f/2.8
  • ISO 100

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Baza18
  • 9 378

Dwa koła , skrętne na 360 stopni na krańcach ramy .Ale tak jak pisałem wiosna trochę wcześniej zawitała i jeszcze kilku elementów nie zrobiłem. właśnie koła których nawet jeszcze nie mam i siłowniki.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

To nie jest zbędne spalanie ON, sama włóka nie wystarczyła?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Baza18
  • 9 378

     Kazdy ma swoje praktyki. Na tym kawałku na którym jest zrobione zdjęcie owszem brony nie są kompletnie potrzebne. jest to pole zaraz za gospodarstwem i chciałem wypróbować i sprawdzić jak bedą pracować.

     Takie połączenie jest dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem w momencie zróżnicowanej glwby jak i słabej uprawy. Jak jest słąba klasa gleby to włóka zrobi stół, jak jest elegancko zaorane również, ale weźmy pod uwage sytaucje gdy dajmy na to pole zaczyna sie od gliny potem gleba słabsza a kończy sie znów gliną. sama włóka nie zreobi w tęgich pecynach tego co w takim połączeniu.

     Również musze dodać że tak jak wspomniałem wcześniej to pierwsze metry na fotografi tej maszyny i nie jest dokończona, przez mysle jakis rok góra dwa będzie pracować z tym cianikiem, z czasem zmienie na minimum 130 -140 koni i zmieniam pola bron na cieżkie i wstedy uzyskam całkowity efekt jaki chce. 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Rolnik z zamiłowania :)
  • pawlus224
  • 2624 15608

Zawsze można podnieść brony , gdy jest słabsza ziemia , dodatkowo zwiększy się przyczepność , a opuścić by pracowały np. na gliniastych wzgórkach :)

 

  Fajnie to zrobiłeś :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj