MTZ 82 TS
 

MTZ 82 TS

  • 2575 wyświetleń

Mam na oku trzy ciągniki Case Farmall 95A , New Holland TD 5.95 lub Zetor Proxima 95. Jaki ciągnik z tych trzech byście polecili? Może ktoś z was ma któregoś z nich.?



Informacje o zdjęciu MTZ 82 TS

Zrobione z SONY DSC-H200

  • 4.8 mm
  • 1/800
  • f f/3.2
  • ISO 80

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • radek5314
  • 72 1657

zalezy z jakim wyposarzeniem chcesz wziasc i do jakich prac ma byc on wykorzystywany?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • Andrzej-7211
  • 2 31

Pług Akpil 3+, Zestaw  uprawowo siewny , transport i jakieś lekkie prace. A wyposażenie to kogut, obciągniki ,klima i takie tam .

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • radek5314
  • 72 1657

ciagbik ktory najmniej pali z tych to nh t5.95 a cenowo to gdzies w granicach 200tys brutto by bylo drozsze sa czesci oleje i serwis, case podobnie jak nh ze wszystkim, a zetor gdzies kolo 150tys brutto moze troszke wiecej spali a duzo tansze czesci oleje i koszty serwisowania, a wyposarzeniem i komfortem w kabinie to nie bedzie gorszy od nh

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • Andrzej-7211
  • 2 31

Nie no nh wycenili mi na 150zł brutto a zetora na 190tys.zł brutto. I Case ma lepsze wyposażenie podstawowe bo to case nic prawiek nie doszło .

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • radek5314
  • 72 1657

z tym nh sie pomylile bo Ty mowisz o serii td 5.95 a ja o seri t5.95 to jest całkiem inna ja z gosciem na targach rozmawialem to one sa od 160netto w gore w zaleznosci od wyposarzenia

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pp1208
  • 706 5987

ja bym brał NH td5.95 bo wyjdzie taniej jak case. Zetora bym nie kupiłze względu na spalanie. NH numer jeden w polsce w sprzedazy. A do którego dilera masz najblizej ? bo to tez sie liczy.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość konteno

na zaoszczędzonym paliwie i tak nie zarobi się na wyższe koszty olejów , filtrów i serwisowania

dopiero w perspektywie większego przebiegu w jednych rękach widać różnicę

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • ***** ***
  • misio3p
  • 2142 4673

NH i Case to to samo. Jesli wybierasz pomiedzy nimi, to patrz na odleglosc od serwisu i wybierz sobie czy chcesz czerwony czy niebieski traktor. W moim przypadku roznica cenie byla mala pomiedzy Nh, a Case ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj