Koło podporowe
 

Koło podporowe

  • 6832 wyświetleń

kolejne elementy do mojej przyczepy, tym razem fajoskie koło podporowe z możliwością podwijania, polecam...



Informacje o zdjęciu Koło podporowe

Informacje o kamerze

  • 1/30
  • f f/3.2
  • ISO 100

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • seweryn20
  • 825 12074

Miałem ostatnio styczność z takim kołem. Fajne do póki są sprężyny i faje póki palucha nie przybijesz. Gdybym robił tandema założył bym solidną podporę na siłoniku. 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marioksrg
  • 119 871

Miałem ostatnio styczność z takim kołem. Fajne do póki są sprężyny i faje póki palucha nie przybijesz. Gdybym robił tandema założył bym solidną podporę na siłoniku. 

są też typowe stopy bez koła do kilku ton w zależności ile potrzebujesz, bawić się w podłączanie węża, jest trochę roboty, zrobisz jak uważasz. Podporę myślałem zamontować z możliwością składania do pozycji poziomej,no zobaczymy przy budowie przyczepy a dokładnie zaczepu.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marioksrg
  • 119 871

Ile trzeba wybulić za taką stopkę?

najtaniej znalazłem za jakieś 270zł ale był też o wiele droższe...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • andrzej2110
  • 535 11728

Fajna ale nie wiem czy bez blokady się nie złoży gdy przyczepa się cofnie. Koło nie zdąży się nastawić (zwłaszcza ze jest mało odsunięte od osi obrotu) tylko przewinie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marioksrg
  • 119 871

coś podobnego mamy przy rozrzutniku obornika i nie ma problemu. Brałem pod uwagę zakup stopy-bez koła, ale wiem że czasami trzeba gdzieś przyczepę podepchnąć bez użycia ciągnika w jakimś ciasnym garażu itp. miałem potrzebę użyć koła podporowego przy przyczepie do zboża tej dla której nie miałeś pochlebnych uwag.kupiłem coś mniejszego i połamało się

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • andrzej2110
  • 535 11728

Ja nie mówię że stopka z kołem to błąd tylko chodzi mi o zabezpieczenie tego koła gdy jest w użyciu. Mam przy samozbierającej stopkę kołem ale nie jest na jakoś tam sprężynkę tylko jest mechaniczna blokada położenia koła. Przy przestawianiu na kole zauważyłem ze gdyby tego nie było koło by się mogło przewinąć. W rozutniku jest chyba metalowa blokada położenia nie ja sprężynka??

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj