Volvo
 

Volvo

  • 1962 wyświetleń

A więc moja kariera wiąże się że posiadam z wujem gospodarstwo rolne a w chwilach wolniejszych jeżdżę po Polsce Francji Włoszech z końmi w obsadzie podwójnej a jeśli chodzi o Polskę przesiadam się na Scanie i wożę piach po budowach ze żwirowni mam zaledwie 22 lata w wieku 18 lat zrobiłem prawko i ciągnęło mnie do jazdy więc zrobiłem C a potem C+E i przewóz rzeczy potem jeździłęm pół roku w ubojni woziłem świnie bydło zatrudniając się tam musiałem zrobić kurs na przewóz zwierząt kurs konwojenta i licencje z pieczątką powiatowego lekarza weterynarii we Włocławku zapłąciłem 500 zł za dzień kursu kończącego się egzaminem każdy sobie pomagał i wg jak przewozić ile dane zwierzę ma powierzchni i tak dalej i tak dalej i zaczęło się moja pasja na rolnictwie i na jeździe a więc odeszłem z ubojni by spróbować czegoś bardziej ekstremalnego i zwiedzić trochę świata a w wolnych chwilach jeżdżę u kolegi co ma firmę na zestawie naczepa wywrotka :) przesyłam parę fotek Francja rzeźnia w Kappelen przerwa po dostarczeniu i rozładowaniu koni.
Sobota 3 nad ranem Polska Wielgie załadunek koni godzina 4:30 wyjazd godzina 23 już Francja Ales rozładunek koni na odpoczynek na farmie.
Niedziela 16 załadunek koni i dalej w trasę w końcu 4 w nocy następnego dnia poniedziałek wjazd na rzeźnię podjazd pod rampę i rozładunek no i w końcu prysznic na terenie ubojni oraz odpoczynek cały dzień i dalej w trasę po konie z Francji na Polskę tym razem Rawicz koło poznani.


Informacje o zdjęciu Volvo

Zrobione z Sony ST26i

  • 1.2 mm
  • ISO 0

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • JohanDeeres
  • 6 175

Jazda nim to pewnie poezja, nie? :) Volvo FH13? Pewnie między 460 a 500 rumaków? :)

Zgadza się po dziurach się płynie nie skacze kabina ni nic nie to jak scania ze czuć każdą dziurę ten w dodatku przesunięty jest o 8 km/h :D to na autostradzie Niemcy Francja nie miał nikt szans z ciężarowych mieliśmy 18 koni z Polski to ciężar też nie za duży:D

FH 13 460 koni :) zgadza się wszystko :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • JohanDeeres
  • 6 175

W okolicy U mnie 2 firmy i wszystko na takich volvach smiga :-) szerokości :-)

To się rozumie :) szerokości kolego :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • Agra155
  • 2 32

Transportowałeś kiedyś konie ze Zwolenia lub Skaryszewa? bo chyba kiedyś ten sprzęt widziałem :)

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • JohanDeeres
  • 6 175

Transportowałeś kiedyś konie ze Zwolenia lub Skaryszewa? bo chyba kiedyś ten sprzęt widziałem :)

być może był mój drugi kierowca i zabierał ze Skaryszewa :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj