Kubota rozsiewacz nawozów
 

Kubota rozsiewacz nawozów

  • 2636 wyświetleń

Kubota Agri Convention 2014



Informacje o zdjęciu Kubota rozsiewacz nawozów

Zrobione z Canon Canon EOS 6D

  • 32 mm
  • 1/100
  • f f/7.1
  • ISO 400

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • hubertuss
  • 4653 8836

Pytanie czy kubota ma zamiar całkowicie wygasić markę kverneland i produkować tam sprzęt pod swoją nazwą? Czy produkcja będzie równoległa? Myślę, że wycofanie kvernelanda to był by zły pomysł.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • yacenty
  • yacenty
  • Root Admin
  • 3883 48688

Skoro Kverneland został kupiony przez Kubotę to czego się spodziewać :) Pewnie jeszcze lepszych maszyn i lepszej oferty dla rolnika.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • hubertuss
  • 4653 8836

Na nie których rynkach zmiana nazwy mogła by być problemem. Ludzie się do marek przywiązują. Choćby przedmiot był ten sam. Chociaż fakt oferta dla rolnika pod nazwą kubota się znacznie rozszerzy.

Co do jeszcze lepszych rozwiązań poczekamy zobaczymy. W gamie ciągników kubota po kilku latach dogoniła światową czołówkę względem oferowanych rozwiązań dopiero w modelu m7. Wcześniejsze modele pozostawały za czołówką kilka lat do tyłu w zakresie oferowanych rozwiązań jak i konstrukcyjnie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • yacenty
  • yacenty
  • Root Admin
  • 3883 48688

Hubertus, znamy twoje hejterskie podejście do tematu Kuboty ale może przy tych swoich mądrościach zacząłbyś porównywać jabłka z jabłkami a nie jabłka ze śliwkami :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • hubertuss
  • 4653 8836

Teraz to mnie ubawiłeś. Ty jako właściciel forum bardzo aktywnie włączyłeś się w kampanię reklamową jednej marki. Choć fora z natury powinny być neutralne. Ale to twoja sprawa nic mi do tego. Ja natomiast piszę to co widzę i myślę. Chyba, że to forum już nie jest neutralne i źle o kubocie nie wolno tu pisać? Tak więc nie używaj słów których nie znasz lub nie rozumiesz. Bo w moich wypowiedziach jest krytyka lub porównania, ale do hejtowania to jeszcze daleko.

Nie prawdą może jest, że kubota do chwili premiery m7 nie oferowała w swoich ciągnikach rozwiązań, które oferuje światowa czołówka? Maszyny towarzyszące kuboty które tutaj pokazujesz to przemalowany kverneland. Będą one powstawały dalej w tych samych zakładach, będą projektowane przez tych samych ludzi. No i stanowią już teraz wysoką jakość i najnowsze rozwiązania. Więc po co te teksty o jeszcze lepszych maszynach i ofercie dla rolnika. Pod skrzydłami firmy, która dopiero teraz wprowadza na rynek ciągnik oferujący najnowsze rozwiązania oferowane przez topowe marki od lat.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • yacenty
  • yacenty
  • Root Admin
  • 3883 48688

pisz co uważasz za stosowne, byle było prawdziwe.

nie bawię się w kampanie reklamowe, jak jestem zaproszony na pokazy nowych modeli maszyn to zawsze jestem i piszę, robię zdjęcia takich rozwiązań.

Nigdzie też nie piszę, że marka A jest lepsza od marki B, tak samo jak nie rekomenduję zakupu marki A czy B, szlag mnie natomiast trafia jak ktoś próbuje porównywać produkty z zupełnie innej kategorii i wyciąga z tego daleko idące wnioski. 

Porównania Mercedesa A klasy do BMW serii 7 jest po prostu nie na miejscu, bo to produkty dla innych ludzi, o zupełnie innym przeznaczeniu, a często jeszcze prezentowane kilka lat po sobie, gdzie mamy zupełnie inne standardy.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • hubertuss
  • 4653 8836

Najpierw piszesz, że po przejęciu wiodącego producenta maszyn z jednej branży (z szeroką gamą produktów wysokiej jakości) przez producenta wchodzącego dopiero na rynek z małą gamą produktów z innej branży. Który dopiero wprowadza do oferty najnowsze rozwiązania techniczne. Maszyny tego pierwszego będą jeszcze lepsze i oferta będzie jeszcze lepsza dla rolnika. Potem zarzucasz mi, że porównuję jabłka ze śliwkami. Ja nie porównuje konkretnych modeli ciągników. A jedynie możliwości techniczne firm. Kubota dopiero w modelu m 7 zaoferowała to co oferują od lat takie firmy jak jd, sdf czy agco w swoich markach i topowych modelach. Możesz się ze mną nie zgadzać ale nie ma tu mowy o żadnym hejtowaniu. Poza tym zobacz se na innych forach co robią hejterzy. To będziesz miał porównanie.

PS co do wycofania marki kverneland nie sądzę, aby tak szybko do tego doszło. Nie trzeba być wielkim znawcą, aby stwierdzić, że na wielu rynkach sprzedaż by spadła. Po prostu ludzie szukający produktów z oferty premium przywiązują się do nazw. Może na azje czy ameryki te maszyny będą pod nazwą kubota. Na Europę myślę, że kverneland zostanie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj