Ursus C-360
 

Ursus C-360

  • 1318 wyświetleń

Dzisiaj zaorałem i wstępnie uprawiłem 3 kawałki z czego tylko na tym jednym (lżejsza ziemia) można będzie pomyśleć o siewie,reszta musi poczekać na deszcz bo straszne grudy. Jeszcze 4 kawałki czeka na uprawę ale tam na razie nawet podorywka nie jest zabronowana bo taka skała jak poleje to chyba od razu w to posieje bo szkoda drugi raz ziemię przewracać(i walczyć z grudami) tym bardziej że zrobiłem głębszą podorywkę...


Z albumu:

Sezon 2014 u Proroka

  • 92 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 1130 komentarzy obrazka

Informacje o zdjęciu Ursus C-360

Zrobione z FUJIFILM FinePix S1800

  • 5 mm
  • 10/520
  • f f/6.4
  • ISO 64

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • traktorzystac330
  • 578 2678

Ja dziś zacząłem pod siew orac , jak nigdy w życiu nie orałem 3 biegiem tak stało się... Takich jaj jak w tym roku nawet mój tato nie pamięta , szczęście że opryskane bo przynajmniej jakoś się orze a tam gdzie nie to ...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • prorok
  • 2050 11809

@Sianokos12

 

Tak kukurydza na ziarno. Nie myślałem bo trzeba mieć ją czym zasiać i czym później skosić a na koniec wysuszyć.. 

 

@Lew908

 

Aktualnie jest  10 hektarów ale nie zamierzam na tym poprzestać ;)  Zasieję tyle na ile pogoda pozwoli ;) a tak na serio to będzie ok.2.5 hektara pszenicy...Miało być więcej ale przez pogodę i  opóźnione żniwa nie zdążyłem uprawić prawie hektara ugorów (dopiero nie dawno je skosiłem) i się już na jesienne zasiewy niestety z nimi nie wyrobię....

 

@Traktorzystac330

 

Dla mnie to nie nowość...ja czasem muszę zejść do jedynki szosowej albo piątki terenowej.. ;)

 

@Erykc4011

 

Pod górkę na 2 z  górki na 3 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj