Ursus C-360 + ładowacz czołowy tur 2 Ursus 902 + prasa rolująca welger rp 12
 

Ursus C-360 + ładowacz czołowy tur 2 Ursus 902 + prasa rolująca welger rp 12

  • 2365 wyświetleń

Praca ze zbieraniem kulek na ten sezon zakończona :D Jutro naprawa oborowej, młotek już nie pomaga :D Więc przy okazji mam pytanie, JAKI Zawór bezpieczeństwa do podnośnika będzie najlepszy, są jakieś wzmacniane te zawory ?

Tak się robiło przy sianie w tym roku :D






Z albumu:

Zdjęcia z gosporstwa i inne

  • 418 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 3643 komentarzy obrazka

Informacje o zdjęciu Ursus C-360 + ładowacz czołowy tur 2 Ursus 902 + prasa rolująca welger rp 12

Zrobione z Panasonic DMC-FZ62

  • 4.5 mm
  • 10/8000
  • f f/6.3
  • ISO 160

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Piotr1216
  • 1217 5027

@mateuszc355 Zwykły niby teraz siedzi i ciężko ma z podnoszeniem czasami, a wymieniany nie dość długo :) 

 

@Astenenn ok 400 bel zrobiła ;) Dzięki 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • buli14812
  • 158 1145

Robiłem w 60 hydraulikę.

U góry plecak ściągałem dałem tam nowy zawór i nowe gumki pod ten tłok, ponieważ ramiona tuza opadały, podczas postoju a nie wspomnę już z ciężarem.

A od dołu ściągnełem tą pokrywę, filtr miał dziurę ok 5 cm, dałem nową pompę, zawór i ten filtr, powodem było słabe ciśnienie, wywrot ciężko chodził, a na nowej podnosi tak szybko że aż jestem w szoku :) wszystkie części kupowałem Waryńskiego, śmiało polecam :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Piotr1216
  • 1217 5027

@buli14812 Ja na hydrotorze narazie bazowałem :) U mnie raz podnosi, raz nie podnosi, także coś z dźwigniami jest, i przy okazji chcę zrobić jeszcze ten zawór :) 

 

@mateuszc355 Można, ale nie mam przyrządów żeby dobrze sprawdzić, żeby nie przesadzić :) 

 

@Mati2812820 Tutaj było bardzo mało, chyba ze 2 na ha, ale dla nas każda ilość jest dobra, nie trzeba będzie korzystać od razu z zapasów Dzięki :) 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj